در مورد دسته ای بزرگ پخت و پز

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذا

توسط DASTESALAMATT در 6 خرداد 1399

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. امروز: شیب به خشک کالا و واقعا بزرگ دسته ای از فقط در مورد هر چیزی.

من پخت و پز بیشتر از همیشه که بدان معنی است که من انجام ظروف بیشتر از همیشه بیش از حد. مانند بسیاری از نیویورکی که من می توانم یک ماشین ظرفشویی و تنش بین من تمایل به طبخ پروژه-y دستور العمل های که نیاز به یک میلیون ظروف و من گریزی به واقع شستشو و گفت: غذاهای بالاتر نبوده است. من انجام یک تحلیل هزینه منفعت هر بار که من باز کردن کابینه برای گرفتن یکی دیگر از کاسه.

چند هفته پیش من تا به حال یک لحظه از تحقق: من نمی تواند متوقف پخت و پز در هر زمان به زودی, اما آنچه که من می توانید انجام دهید این است که در آغوش دسته ای بزرگ پخت و پز. اگر من قصد دارم به پایین (و به ناچار حذف) من سنگین اجاق هلندی به لوبیا, من ممکن است به عنوان به خوبی طبخ کل کیسه و مقابله با پسماندهای بعد.

شروع کردم با تکیه به پخت و پز بزرگ قالب به تدریج عمدتا به دلیل من مخوف خوردن همان چیزی که تمام هفته. آن را برای تلفن های موبایل تلخ اما شام معمولا برجسته از روز من و من نمی خواهم به وظيفه خانواده من از دو به خوردن نخود آگهی nauseam. سپس تصمیم گرفتم به فریم آن را به عنوان بسیار دنیوی چالش به استفاده از یک عنصر به عنوان بسیاری از که ممکن است. برخی از خوش شانس نخود رو پختند در یک رعد و برق سریع مایع به ایجاد نخود و کوفته دیگران بودند شکست و مخلوط با ماست یونانی و خردل دیژون برای سالاد نخود ساندویچ. همانطور که برای بقیه خوب آنها پاشیده به تقریبا هر دانه کاسه و سالاد من ساخته شده است.

در حال حاضر من صرف هر یکشنبه بعد از ظهر در ساخت یک دسته ای بزرگ از یک چیز (چون من و شما هر دو می دانیم که من لازم نیست که هر گونه برنامه های دیگر). شروع کردم با ترشی عدس که من می دانستم که به من کمک کند به سرعت ایجاد عطر و طعم در انواع غذا بدون اضافه کردن بسیاری از مواد اضافی. من پختند یک فنجان سوپ مرغ برای سریع ناهار سوپ استفاده می شود یکی دیگر از جام حذفی به لنگر یک شبه دانه کاسه و پوره بقیه را بسیار رضایت بخش عدس بلونز. با گذشت زمان, من گسترش من در کارنامه برشته کردن سینی از هویج برای صرفه جویی در اضافی برای ساندویچ و ساخت دو برابر مقدار معمول من از سوشی برنج به برنامه ریزی برای فردا هم بزنید سرخ.

روز از پخت و پز یک و نیم فنجان دانه ها رسما پشت من چون من دیگر باقی مانده به عنوان یک محدودیت. دانستن است که من یکی prepped عنصر stashed در یخچال باعث می شود آن را بی نهایت ساده تر به شکل من در وعده غذایی بعدی و من بدست بیمار از هر چیزی فقط رتبهدهی نشده است. اگر من خودم خیره پایین بشکه ظرف پنج روز cannelinis, خوب, این چیزی است که فریزر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن