این ترفند هوشمندانه است که باعث می شود این 5 ستاره دنده دستور العمل خیلی خوب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای ما فر پخته دنده افراد مشهور, دستور, showdown, ما می دانستیم که بهترین راه برای تاج یک برنده شد و به نبرد خاموش چهار دستور العمل های محبوب محبوب توده ها. آشپز جان پخته کباب کردن نوزاد به عقب دنده دستور العمل در AllRecipes.com — با 5 ستاره امتیاز تقریبا 600 نظرات و بیش از 143 عکس های آپلود شده از طرفداران — به راحتی از یک نقطه امن.

این دستور نگاه بسیار ساده و همچنین فوق العاده آمرزنده و ادعا به کار با هر ماساژ خشک و سس باربیکیو ترکیب. من هم شیفته (و مسلما شک و تردید) با این مرحله از سوراخ کردن غشاء به جای از بین بردن آن را به عنوان نمونه در بسیاری از دنده ی دستور غذاها. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من آن را در خانه امتحان کنید.

چگونه به AllRecipes’ پخته کباب نوزاد دنده عقب

شما شروع با ساخت rub برای دنده با هم مخلوط ancho, شیلی, پودر, شکر دانه ریز, شکر قهوه ای, نمک, فلفل سیاه, زیره زمین خشک خردل فلفل هندی و زمین خشک chipotle فلفل. این دستور مشخص نیست یک نوع از نمک و یا شکر قهوه ای, بنابراین من با استفاده از الماس کریستال نمک حلال و نور و شکر قهوه ای.

این دستور العمل های تماس برای یک سخت بازپرسی کردن از عقب, دنده که برای اولین بار وارونه بر روی یک ورق فویل آلومینیوم. با استفاده از یک چاقو به سوراخ کردن غشاء و سپس سخاوتمندانه فصل دنده ها بیش از همه با مالش. (من تا به حال حدود نیمی از مالش مخلوط بیش از سمت چپ پس از پوشش دنده). ریختن (فولد) فویل در اطراف دنده گوشت به سمت پایین و سپس انتقال بسته به یک ورق پخت. پخت به مدت دو ساعت در 250°F و سپس پاک کردن از فر و خنک برای 15 دقیقه. در حالی که دنده, سرد, افزایش درجه حرارت فر را به 350°F.

تخلیه فویل بسته و دور ارائه شده چربی و آب میوه. استفاده از یک قنادی قلم مو قلم مو همه طرف از دنده با سس باربیکیو. پس هیچ خاص سس بود توصیه من استفاده می شود Stubbs چسبنده و شیرین خانواده های مورد علاقه. ترک دنده در ورق پخت داخل باز و بسته فویل و پخت به مدت 10 دقیقه. برس گوشت با بیشتر کباب سس گوشتی سمت و تکرار چهار بار بیشتر است. برش دنده به فردی دنده بخش و خدمت بیشتر سس باربیکیو.

من صادقانه بررسی AllRecipes’ پخته کباب نوزاد دنده عقب

وجود دارد مقدار زیادی من دوست داشتم در مورد این دستور غذا: دنده پر با طعم سس کاراملی به غلیظ و چسبناک پوسته و گوشت مناقصه اما سقوط نمی کردن استخوان (یک چیز خوب پس من ترجیح می دهم دنده با یک بیت از جویدن). من نسبت به بسیاری از این دستور العمل موفقیت به هوشمند تکنیک سوراخ کردن غشاء به جای از بین بردن آن را که همراه با دیگر طبخ زمان منجر به حساس تر دنده ها. آن را نیز اجازه برخی از ادویه به نفوذ زیرین دنده گوشت.

من اما باید مسائل چند با این دستور غذا. مالش باعث می شود حداقل دو برابر مقدار مورد نیاز و در حالی که آن را هرگز یک مشکل به دنده اضافی rub در دست من بود در حال حاضر لمس گوشت خام و سپس تمام ادویه rub. مالش همچنین خواستار عظیم 1/2 فنجان ancho شیلی پودر — یک بطری کامل از ادویه! — که تحت الشعاع این ادویه دیگر.

این سس باربیکیو کمک عمده عطر و طعم به این دنده بنابراین مطمئن شوید که شما با استفاده از مورد علاقه خود را خریداری و یا در خانه دستور غذا. بین ضخامت rub پوشش و لایه سس باربیکیو لعاب آن ادویه تمام شد من طعم ترک واقعی دنده گوشت به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. اما اگر مورد علاقه خود را بخشی از دنده شیرین است, دودی, سس, این دستور غذا را امتحان کنید.

اگر شما در حال ساخت AllRecipe آشپز جان پخته کباب نوزاد عقب, دنده, چند نکته

آیا شما تا به حال ساخته شده آشپز جان پخته کباب نوزاد عقب, دنده از AllRecipes? به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de