مشترک, تمیز کننده شما باید *هرگز* استفاده از چوب جنگلی طبقه

سفید کننده است که یکی از موثر ترین راه برای ضد عفونی مشترک خانگی سطوح به طور بالقوه مضر و بیماری زا از جمله رم

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

سفید کننده است که یکی از موثر ترین راه برای ضد عفونی مشترک خانگی سطوح به طور بالقوه مضر و بیماری زا از جمله رمان coronavirus با توجه به CDC. شما می توانید با استفاده از آب ژاول-آب راه حل خود را برای تمیز کردن شمارنده وسایل و انواع خاصی از کف — اما برخی از سطوح نیست برش به صورت سفید کننده یا سفید کننده و پاک کننده از جمله طبقه چوب جنگلی.

برخی از حداقل متخلخل طبقه شامل پلاستیک-نوع طبقه مانند مشمع کف اتاق و ورق وینیل. در این طبقه و یا در هر سطح غیر متخلخل سفید کننده یا الکل خواهد بود مناسب (و امن) تمیز کردن راه حل. اما به طور معمول میلر می گوید: هر چوب-نوع طبقه متخلخلاز جمله چوب جنگلی چوب جنگلی با پایان و مهندسی کف چوب که شامل چوب واقعی است. "بیشتر پایان شما قرار داده و در طبقه کمتر متخلخل می شود اما هنوز هم برای رفتن به یک متخلخل محصول" او می گوید.

دو چیز شما نباید استفاده برای تمیز کردن کف چوب

برای اطمینان از تمیز کردن مناسب میلر توصیه می کند به دنبال در پایان پیشنهادات سازنده. اما در اکثر موارد که در آن طبقه چوب درگیر هستند چند نوع از محصولات و روش تمیز کردن شما می خواهید برای جلوگیری از — فرض کنید شما می خواهید به نگه داشتن کف خود را در شکل خوب است.

شما می خواهید به جست و خیز سخت مواد شیمیایی مانند سفید کننده اگر شما می خواهید خود را به طبقه چوب برای حفظ نگاه خود می گوید: سوزان Richardson, دکتری, یک استاد شیمی در دانشگاه کارولینای جنوبی است. فکر می کنم در مورد راه سفید کننده رنگ مو خود را و یا لباس — آن را می تواند انجام دهد همان چیزی که به چوب خود را. "در حالی که سفید کننده خواهد شد به احتمال زیاد ضد عفونی کردن سطوح متخلخل این امکان وجود دارد که شما می تواند آسیب های چوب و یا پایان آن discoloring و یا وارد شدن به واقعی چوب و آسیب رساندن به آن" او می گوید.

ایضا برای هر نوع از تمیز کردن محصول است که حاوی ایزوپروپیل الکل که ریچاردسون می گوید می تواند نوار و یا انحلال تمام چوب: "آن را احتمالا نمی خواهد منجر به یک سفید اثر, اما آن را هنوز هم می تواند به طبقه آسیب برساند."

هرگز استفاده از بخار یا بخار پاک کننده ها در یک طبقه چوب و یا حتی پاک کردن با آب گرم, چون آب در بخار فرم می توانید با وارد کردن خلل و فرج چوب و ایجاد آسیب از حجامت به پایان تخریب است. "بخار است و بزرگ ترین چیزی است که مردم فکر می کنم بزرگ است استریل محصول و روش تمیز کردن اما واقعا آسیب رساندن به طبقه چوب یا هر پوشش کف است که به آب حساس" میلر می گوید.

نحوه ضد عفونی کردن کف چوب بدون آسیب

به درستی ضد عفونی طبقه خود را بدون نورد تاس در آسیب رساندن به آنها را امتحان کنید فروشگاه خرید تمیز کردن اسپری و یا پاک کردن (مانند Lysol) که حاوی یک ماده شیمیایی آلکیل بنزیل آمونیوم کلرایدکه ریچاردسون می گوید: یک زیست کش شیمیایی است که می تواند موثر و امن بر روی سطوح متخلخل مانند چوب.

البته شما می خواهید برای جلوگیری از هر نوع حرارت یا رطوبت بیش از حد زمانی که شما پاک, پس ریچاردسون توصیه تصفیوی با سرد و مرطوب محلول آب و Lysol یا پاشش Lysol روی زمین و با استفاده از یک Swiffer-نوع mop. اما حتی پس از آن ادامه با مراقبت. "این همیشه یک ایده خوب برای تست یک منطقه کوچک برای اطمینان از محصول و یا مواد شیمیایی شما با استفاده از خود را آسیب نمی کفپوش," او می گوید.

مطمئن شوید که شما ممکن است مجبور به انجام کمی کار اضافی برای پاکسازی طبقه خود را که می تواند احساس مانند یک بدون هیچ زحمتی. اما یکی از چیز خوب در مورد داشتن طبقه چوب میلر می گوید که چوب نمی کند به طور معمول بندر به عنوان بسیاری از مواد حساسیت زا و یا اجازه می دهد باکتری ها برای رشد اگر آن را به طور مداوم تمیز و نگهداری می شود. "این یکی از امن تر پوشش کف شما می توانید استفاده کنید," او می گوید. "اگر کسی تا به حال یک ویروس در حالت عادی روال تصفیوی باید به طور معمول قادر به پاک کردن آن."

همچنین او می گوید: بیشتر و بیشتر کف چوب پس از اتمام حاوی مواد شیمیایی است که اجازه نمی دهد میکروب به رشد است. اگر شما کنجکاو در مورد کف خود را چک خود را با تولید کننده. "این یک روند ما شاهد با اتمام چوب و ما به احتمال زیاد از دیدن بیشتر از آن با توجه به وضعیت کنونی," او می گوید.

اشلی آبرامسون

نویسندگان

اشلی آبرامسون یک مامان/نویسنده هیبرید زندگی در شهرهای دوقلو. او اغلب می نویسد در سلامتی مادری و فرهنگ و مکان های که در آن آنها را قطع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب