انواع جین و نحوه استفاده از آنها را تام کالینز کوکتل

اما چه تفاوتی بین لندن خشک پادشاه gins و مسن سبک ما فقط یاد گرفته در مورد ؟ خوب این واقعا فوق العاده خشک است.

توسط DASTESALAMATT در 3 خرداد 1399

اما چه تفاوتی بین لندن خشک پادشاه gins و مسن سبک ما فقط یاد گرفته در مورد ؟ خوب این واقعا فوق العاده خشک است. و آن را بسیار "پاک" مانند ودکا اما با راه بیشتر عطر و طعم. دلیل: ستون ،

یک اختراع از اوایل قرن نوزدهم ستون هنوز هم تا حد زیادی متفاوت از سلف خود است که به نام یک گلدان ، گلدان عکسهای مانند بزرگ مس کتری و آنها شناخته شده برای تولید ارواح با بیشتر ابعاد و روح. ستون عکسهای, از سوی دیگر, بسیار, برج های بلند که ایجاد خالص ارواح اساسا از طریق یک سری از عکسهای در طول راه به بالا. لندن خشک جین باید ساخته شود با یک ستون هنوز هم هستند و تقریبا شیرین نشده, اگر شیرین در همه در هر رده و مقررات. وجود ندارد بیشتر اتصالات جین در یک G&T یک سوراخ کردن یک مارتینی ، گاهی اوقات هر چند زمانی که چیزی است که مردم سعی در بهبود آن و یا ریف بر روی آن. وارد بزرگ-عالی-بزرگ-کودک از خانواده: جدید جین.

G&T FTW.

عکس از Kim Danny

آیا شما متوجه است که جین است ؟ و این نه فقط کلاسیک لندن خشک gins یا. برخی از gins که به دست آورده اند بسیاری از کشش در سال های اخیر کاملا متفاوت از استاندارد قدیمی مىكردند. بسیاری از این مدرن gins تطهیر درخت عرعر بیت و تمرکز بر روی مرکبات یا سایر گیاهی به عنوان غالب عطر و طعم. (علامت های تجاری مانند Hendrick و حمل و نقل هوایی در طلیعه این سبک جدید; دنبال Neversink, بر تپه یا متراکم کردن به صورت جدید و جالب نمونه های از این نوع.) این محصولات شده است چنان محبوب است که bartenders طراحی کرده اند کوکتل در سراسر خاص جین را با مشخصات عطر و طعم. اما این کاملا مخالف آنچه من در ذهن امروز.

من پیشنهاد می کنم ما را از یک ترکیب است که با این نسخهها کار برای هر عضو از جین ، این صادقانه ترین, ساده کوکتل شما می توانید چیزی باستان و عنصری در مورد آن. گچی که به آن نوادگان مستقیم از پانچ. این دوستان من که تام کالینز.

ستایش برای اینك این دو قرن این گازدار beaut است که دقیقا آنچه ما نیاز داریم در یک شب تابستان. یا بعد از ظهر. ترکیبی از genever لیمو و شکر و سودا از آن متولد شد و در لندن در Limmer هتل به عنوان جان کالینز (به نام بعد از هتل سر پیشخدمت!). این چنین بود آمار لحظه که آن برادر تام ساخته شده با تام جین به زودی به دنبال. هنگامی که آن سبک جین رفت و از مد لندن خشک در جای خود و به دستور این بوده است که راه پس.

در اینجا چگونه برای ساختن یک, با هر جین شما رو:

ترکیب 1½ اونس است. جین یا genever, ¾ اونس است. آب لیموو ¾ اونس است. شربت ساده در شاکر کوکتل. اضافه کردن یخ و لرزش سخت برای 15 ثانیه. فشار به یک Collins شیشه ای (بله شیشه ای نام نوشیدنی) و اضافه کردن تازه یخ. بالا با نوشابه. چاشنی زدن با یک پرتقال نیم wheel پیچیده در اطراف یک Luxardo گیلاسبا یک کوکتل انتخاب از طریق همه چیز. لذت بردن از میوه ها از کار خود و تامل قرن درخت عرعر-محور تاریخ است که شما به ارمغان آورد به این لحظه فوق العاده در زمان.

Al Culliton است که یک نویسنده متصدی بار و مشاور زندگی در غرب ماساچوست. او یک آلوم معشوق قرمز قلاب نوار و رستوران فورت تمرد و صاحب خود کوکتل شرکت آل نوار. Al برخوردار پدیده هنگامی آشکار شد بیش از منوها و کوکتل کتاب از دوران, تفریحی, جدید, زبان انگلیسی, حومه شهر و پخت و پز برای شریک زندگی خود را در خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب