شانس هستند شما احتمالا نه ترک خانه خود را بیش از حد این روز است. در حالی که برخی از سفر به خارج از جهان نمی توان اجتناب کرد, خروج از فضای شخصی خود را در طول یک بیماری همه گیر است مخاطره آمیز برای چند دلیل. اگر شما در حال حمل یک بیماری است, اما لازم نیست که علائم در عین حال شما می تواند آن را به یک فرد آسیب پذیر. شما در حال افشای خودتان را به افراد دیگر میکروب ها و اگر شما هوشیار آوردن آنها را به خانه خود که در آن آنها می تواند شما را آلوده.

خوشبختانه با کمی استراتژی (و بسیاری از شستن دست و ضد عفونی کننده) شما می توانید کاهش احتمال انتقال ویروس ها و باکتری ها به خانه خود را. در اینجا پنج کارشناس-حمایت گام به دنبال هر زمان که شما راه رفتن در درب خود را.

1. بهداشتی کردن دست های خود را قبل از ورود به خانه.

هر زمان شما در خارج از خانه خود داشته باشیم و میکروب ها در دست شما است. اجتناب از دست زدن به صورت خود را تا زمانی که شما می توانید آنها را بشویید و در صورت امکان نگه داشتن ضد عفونی کننده دست با شما به طوری که شما را ترک نمی مضر عوامل بیماری زا بر روی خود فرمان ماشین و یا یک دستگیره رفتن به خانه خود را.

دکتر الیزابت اسکات استاد میکروبیولوژی در سیمونز مرکز بهداشت و سلامت در خانه و جامعه در سیمونز در دانشگاه بوستون می گوید که او تلاش می کند تا به نگه داشتن ضد عفونی کننده دست در او را در تمام زمانها. هنگامی که او و درباره او با استفاده از آن را در دو سناریو. “اگر من در ماشین من sanitize دست من به عنوان به زودی به عنوان من به عقب بر گردیم به ماشین زیر ضروری سفر به فروشگاه” او می گوید. “اگر من فقط راه رفتن به خانه من sanitize دست من قبل از من وارد کنید.”

2. قرار داده و خود را حمل و نقل بر روی زمین و آویزان کردن کیسه های خود را و کلید.

فروشگاه مواد غذایی hauls نیاز به یک سطح کاملا دیگر از هوشیاری. از آنجا که میکروب ها در سطوح مانند کیسه های برای چند ساعت قرار ندهید مواد غذایی خود را در مقابله مگر اینکه شما برنامه ای برای ضد عفونی به طور کامل بلافاصله پس از. همان می رود برای فقط-تحویل بسته های شما ممکن است به طور معمول قرار دادن بر روی میز آشپزخانه.

پس از او sanitizes دست او و در خانه اسکات می گوید او قرار می دهد کیسه های روی زمین تا زمانی که او می پردازد زن و شوهر بعد از جوانه-مبارزه با مراحل. در حالی که شما در آن آویزان شما می توانید کیف پول خود را و یا کیسه در قلاب خود را با کلید — و یا قرار داده و آنها را هر کجا که شما به طور معمول انجام دهید زمانی که شما در حال عبور از آلوده بالا-تماس با مناطق مثل کانتر یا میز ناهار خوری اتاق.

3. کردن, کثیف, کفش و لباس.

بدون توجه به جایی که شما جرأت به خود کفش و لباس نیز پتانسیل جوانه-حامل. اسکات همیشه طول می کشد کفش و ژاکت زمانی که او به خانه و قرنطينه آنها را به خود را در منطقه تعیین شده (دفعات بازدید: نه بر روی نیمکت و یا در یک اتاق ناهارخوری صندلی). اگر شما می خواهید به دقت فوق العاده شما می توانید به مجموعه ای تازه از لباس بیش از حد. فقط مطمئن شوید که شما خود را آلوده لباس به طور مستقیم در مانع و یا شستن لباس حق دور.

4. دست خود را کاملا بشویید و سپس باز کردن همه چیز خود را.

اکنون که خود را در لباس های کثیف در حال کردن بدن خود را از آن زمان برای حذف میکروب ها از دست های خود را, بنابراین شما لازم نیست انتقال آنها را به تمام سطوح شما در مورد به لمس در خانه خود را. پس از شما شسته دست خود را, شما می توانید به دور از مواد غذایی و یا باز کردن ایمیل. اگر شما فقط بیرون رفت و برای پیاده روی و شما مطمئن باشید که دست های خود را تمیز و سپس اسکات می گوید شما آزاد هستید برای استراحت!

5. ضد عفونی کردن صورت نیاز و یا شستن دست های خود را دوباره.

برای مواد غذایی-خریداران مهم برای شستن دست های خود را به طور کامل دوباره پس از شما را لمس کنید تمام مواد غذایی شما قرار داده میشه. اگر شما به طور تصادفی مجموعه ای بالقوه جوانه زده آیتم های خود را در مقابله و یا به طور بالقوه آلوده خود را به دستگیره در یا کابینه دستگیره عمل هدفمند بهداشت و ضد عفونی کردن آن سطوح بلافاصله با یک سفید کننده و یا بر اساس الکل پاک است. اما اسکات توصیه تخمگذار کردن ضد عفونی کننده دست هنگامی که شما در داخل خانه پس از عرضه رو به کاهش است و شما به آن نیاز دارید هنگامی که شما بیرون رفتن دوباره. به علاوه آب و صابون موثر تر است برای دست های خود را هنگامی که شما به آن دسترسی دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im