اولین چیزی که شما باید انجام دهید با یک جعبه پستی بالا Baggies

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما نیز از طرفداران فشرده بالا, کیسه, یک چیز وجود دارد شما ممکن است استفاده از آنها برای اما قطعا باید. در واقع ما فکر می کنیم این اولین چیزی که شما باید انجام دهید زمانی که شما انتخاب کنید تا یک جعبه جدید: پر کردن یک کیسه (یا دو) حدود 2/3 از راه را با آب یخ آن را و شما رو به یک غول یخ مکعب که می تواند در مفید آمده است در یک تعداد از شرایط.

برای مثال شما در حال ساخت یک دسته کوکتل و می خواهید آن را برای خنک ماندن بدون گرفتن بیش از حد سیراب به پایین. یک بلوک جامد یخ را خنک نوشیدنی خود را برای طولانی تر و ذوب آهسته تر از یک دسته از تکه های کوچکتر. اضافی-تکه بزرگ نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کولر خود را اگر شما در حال رفتن به ساحل و یا برنامه ریزی یک پیک نیک. آن می تواند به عنوان یک re-freezable یخ بسته در خرج کردن. در صورت قطع برق آن را حفظ شدنی سرد و نیز اضطراری ذخیره کردن آب است. و یک کیسه از آب منجمد در بیشتر خالی فریزر کمک خواهد کرد که لوازم خانگی خود را اجرا موثر تر است.

متقاعد کند ؟ آن را فوق العاده ساده برای انجام است.

یک DIY یخ بسته با زیپ بالای کیف

خود را در کیسه زیپ بالا و پر کردن آن با آب تا زمانی که 2/3 از راه کامل. شما همچنین می توانید انتخاب برای آب کمتر اما آیا آن را بیش از حد پر! شما می خواهید اتاق در کیسه آب به گسترش آن را به عنوان یخ. قرار دادن آن در فریزر در حالت ایده آل نوع nestled بین برخی از چیزهای دیگر به آن کمی از شکل. و آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im