اولین چیزی که شما باید انجام دهید با یک جدید می توانید از اسپری پخت و پز

وجود دارد بسیاری از منحصر به فرد برای استفاده از اسپری پخت و پز در اطراف خانه و خارج از نگه داشتن خود را از کیک های شکلاتی چسبیده به تابه. برای مثال آیا شما می دانید که اسپری پخت و پز می تواند نگه داشتن درب لولا از تق و لق? یا آن که پاشش کمی از پخت و پز روغن را در یک قابلمه آب است یک راه عالی برای نگه داشتن آن از جوش بیش از ؟

دیدن ؟ پخت و پز اسپری عجیب همه کاره! و وجود دارد یکی استفاده بیشتر است که شما باید با استفاده از, در نیمه منظم — و یا حداقل به عنوان اغلب به عنوان شما خرید یک جدید می توانید.

این که آیا شما انتخاب کردن برای نارگیل و روغن زیتون و روغن کانولا یا مستقیم PAM یک چیز وجود دارد شما باید به یاد داشته باشید برای انجام هر زمان که شما به خانه جدید می توانید از اسپری پخت و پز: درخشش تا وسایل فلزی در اطراف خانه خود را.

همه شما باید انجام دهید این است که اسپری کمی بر روی یک پارچه میکرو یا به طور مستقیم بر روی وسایل خود را — دریافت و پرداخت. اسپری سینک آشپزخانه خود را با شیر خود فلزی کشو می کشد و حتی خود را با لوازم فولاد ضد زنگ اگر شما احساس بلند پروازانه. رفتن به حمام و اسپری شستشوی وسایل. سپس پاک کردن روغن.

اینجا چرا این کار را به خوبی. مطمئن, شما قطعا می توانید با استفاده از به طور منظم ol’ روغن پخت و پز در یک بطری اما spritz یا دو تا از این اسپری می خواهد اندازه گیری, مقدار مناسب شما را بدون نیاز به ساخت هر گونه ظروف سرباز یا مسافر.

به علاوه انجام این کارهای عادی و روزمره هر بار که شما موسیقی پاپ یک خودکار می تواند خود را تمیز کردن معمول است. (چیزی که ما طرفداران بزرگ از اینجا در Kitchn!) چه جدید می توانید از اسپری پخت و پز باید با روشن کردن وسایل خود را? نه خیلی دیگر از زمان. ایده این است که در زمانی که شما خرید یک جدید می — شاید یک بار در ماه یا بیشتر بسته به اینکه چگونه اغلب شما با استفاده از آن خود را به وسایل فلزی احتمالا نیاز به یک بیت از عشق.

هر گونه هوشمند دیگر برای استفاده از اسپری پخت و پز? ترک آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>