بالا بردن دست خود را اگر شما در حال رفتن را از طریق بیشتر فیلتر قهوه بیش از حد معمول در حال حاضر که شما در حال ساخت بیشتر از قهوه خود را در خانه ؟ بله, وجود دارد برخی از افرادی که سوگند فیلتر قابل استفاده مجدد (معمولا یک مش فولاد ضد زنگ سبد با سوراخ ریز اجازه می دهد تا آب, اما نه اتومبیل— عبور) اما ما می دانیم که بسیاری از مردم سوگند به راحتی از کاغذ فیلتر. و ما تقریبا همیشه باید یک پشته از فیلتر در دست بیش از حد یا برای دستگاه قهوه یا خارج از برچسب استفاده کنید (مشاهده: 3 درخشان برای استفاده از فیلتر قهوه است که شما در واقع شما صرفه جویی در وقت و پول).

از آنجا که ما کشف بسیاری از شما به احتمال زیاد خرید کیسه یا جعبه مورد حق در حال حاضر ما فکر این امر می تواند زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن این یکی فوق العاده هوشمند نوک. دفعه بعد که شما خرید یک بسته جدید از فیلتر قهوه کشیدن چند قبل از شما آنها را دور … و تبدیل آنها به deodorizers اتاق.

به سادگی جدا کردن یک فیلتر (شما می توانید با استفاده از سبد خرید به شکل تصویر بالا و یا مخروطی شکل آنهایی که) اضافه کردن چند قاشق غذاخوری جوش شیرین و سپس با استفاده از یک پیچ و تاب و کراوات و یا گروه لاستیک به آن نزدیک. سپس, استراتژیک, محل بوکس در اطراف خانه. شاید قرار دادن یک در گنجه کت یکی پشت مبل و یکی در حمام پشت سطل زباله می تواند. ایده این است که شما ایجاد کرده اید چند ارزان بوی جذب به خوبی جذب بوی بد که در آن آنها تمایل به معطل شدن.

چرا این کار ؟ جوش شیرین هم یک بوی جذب کننده و بوی neutralizer. “زمانی که بو در اطراف جوش شیرین و آنها به نوبه خود به یک نمک است که قادر به volatilize در هوا که در آن از آن خواهد آمد در تماس با ما, بینی, ساخت هر گونه بوی غیر قابل کشف” دکتر Steven A. Bolkan مدیر تحقیق و توسعه در کلیسا & دوایت (Arm & چکش جوش شیرین شرکت مادر) یک بار به ما گفت. این همان دلیل بسیاری از شما نگه داشتن باز جعبه از جوش شیرین در یخچال شما. و آن را مانند این نکته که ما باید در مورد stashing جوش شیرین پر لیمو نیمه اطراف خانه خود را تنها خیلی بیشتر قابل کنترل است.

قهوه خود را فیلتر ساشه کمک خواهد کرد که نگه داشتن منطقه تازه برای یک هفته یا بیشتر و شما همیشه می توانید آنها را باز کنید تا خالی و بازنگری جوش شیرین.

آیا شما هر گونه دیگر هوشمند برای استفاده از فیلتر قهوه? به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im