اولین چیزی که شما باید انجام دهید با گلدان ریحان از فروشگاه های مواد غذایی

همیشه راه رفتن با کسانی که کمی گلدانی گیاهان ریحان در بخش تولید … فقط برای رفتن انتخاب کنید تا تاشو پلاستیکی پر از گیاهان به جای ؟ من آن را دریافت کنید. شاید گلدانی نسخه به نظر می رسد مانند چیزی است که برای اطمینان از مرگ در زیر تماشا کنید. یا شاید قیمت (معمولا حدود دو برابر است که از تاشو) است که یک بیت از یک عامل بازدارنده? یا شاید آماده به استفاده از مسائل فقط به نظر می رسد آسان تر است ؟ من آن را دریافت کنید. اما من فکر می کنم شما واقعا باید خرید گلدانی نسخه!

برای یک گیاه خواهد ماند لایو برای طولانی تر است. چند ساقه ریحان را تبدیل به سیاه و سفید و پژمردگی-y با کمال تعجب به سرعت در یخچال ولی یک گیاه کوچک معنی است که شما باید تازه و ریحان برای هفته ها در پایان. بنابراین حتی اگر آن را هزینه شما پول بیشتری در صف مقابل شما به مراتب بیشتر قابل استفاده ریحان در این راه. همچنین ریحان یکی از ساده ترین گیاهان برای رشد در داخل خانه. (آن گرما را دوست دارد بنابراین یک پنجره آفتابی است محل مناسب برای فروشگاه های کوچک گیاه است.)

ادامه مطلب: ساده ترین (سالانه) گیاه شما رشد می تواند در داخل خانه

وجود دارد فقط یک چیز شما باید انجام دهید به عنوان به زودی به عنوان شما آن را به خانه از فروشگاه های مواد غذایی: بررسی کنید که آیا ریحان گیاه به آب نیاز دارد. انجام این کار توسط poking انگشت خود را به خاک و برای چک کردن رطوبت. اگر خاک کاملا خشک و حذف هر گونه بسته بندی از گلدان و محل آن را در سینک. اجرای آب از شیر آب به طور مستقیم در بالای خاک در یک جریان ملایم مطمئن شوید به خیس کردن خاک است. اجازه می دهد آب به اجرا مطمئن می سازد که تمام خاک را مرطوب می دهد و آن را بهترین فرصت در برگزاری برخی از آب است. سپس گلدان را در یک پنجره آفتابی یا لبه. مطمئن شوید که به محل آن را در یک بشقاب کوچک برای گرفتن هر گونه آبی که تخلیه.

به عنوان با اکثر گیاهان ظرف شما نیاز به ادامه به آب به طور منظم (احتمالا یک بار در هر دو یا سه روز) و مطمئن شوید که برای نگه داشتن خاک فقط مرطوب. اجازه ندهید خاک خشک بین waterings و نمی overwater یا شما نمی خواهید آن را خیساندن مرطوب, فقط مرطوب است. هدف خود را به آب ریحان گیاهان در صبح گرم آنها شادتر از آنها هستند. اگر شما آب آنها را در شب خود را در ریشه سیستم سرد خواهد شد و استرس این گیاه است.

یکی دیگر کلید چیزی که شما می توانید حق دور خود را با فروشگاه مواد غذایی ریحان استارت? شما می توانید repot آن! اغلب اوقات این فروشگاه مواد غذایی شروع می شود در واقع چندین گیاه در یک گلدان. به ایجاد فضا برای ریحان به رشد و به طور بالقوه افزایش برداشت خود را, شما می توانید شکستن از هم جدا گیاه در ریشه و repot شروع به ظروف کوچک. استفاده از یک گلدان است که حداقل چهار اینچ عمیق و پر کردن گلدان به اندازه کافی گلکاری خاک به طوری که آن را خیط و پیت کردن با بالا. قرار دادن یک یا دو ریحان بوته در هر گلدان. تر و تمیز هر گونه بسیار طولانی ریشه سیستم به حدود سه اینچ طول و گیاه آنها را به خاک گلدانی, ساخت مطمئن شوید که شما لازم نیست پوشش بیش از حد از بنیادی. (ریحان ساقه های ظریف و فاسد خواهد شد اگر خیلی عمیق کاشته شده.)

که به شما رسید برای اطلاعات بیشتر به تازگی? تاشو بسته از ریحان یا گلدانی گیاه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>