پوسته پوسته نمک دریا با هزاران نفر از نزدیک به کامل بررسی آمازون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک رئیس سابق از معدن (سلام Maile!) تا به حال باهوش ترین هدیه ایده وقتی که آمد آن زمان به تعطیلات ارائه به بالاتر یو پی اس: هر کس خود را شخصی 3.1 پوند سطل پوسته پوسته نمک دریا. خوش شانس دریافت کنندگان همیشه خوشحال ژست زیرا که نمی خواهند یک عمر تامین اتمام نمک ؟

این نیست فقط هر سطل نمک یا. آنها همیشه به حال به باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری — بدون استثنا. و آن را واقعا به خاطر باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری بهترین است. در Kitchn را در اولین لیست از مواد غذایی ضروری این تیم اعلام کرد, باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری بخشی از ما “مقدس شور تثلیث” (همراه با الماس کریستال نمک حلال و مورتون نمک). بیشتر ثابت می کند که این اتمام نمک بهترین است ؟ آن طوری نیست اتفاقا اتفاق می افتد به شماره-یکی از پرفروشترین نمک دریا در تمام آمازون است.

در حالی که پرفروشترین نمک در آمازون است نه سطل-نسخه بلکه بیشتر شربت خانه دوستانه جعبه از باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری نمک دریا پوسته پوسته شدنsبا شکوه محتویات درون دقیقا همان.

خرید: باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری نمک دریا پوسته پوسته شدنs, $7 برای 8.5 اونس

باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری شناخته شده است برای امضای آن به شکل هرم کریستال که شبیه بزرگترین برف شما تا کنون دیده ام. خاص این نمک به نحوی در دهان خود ذوب می دهد و رضایت بحران در همان زمان و افزایش هر چه غذاهای شما نم نم آن را بر روی هر دو شیرین و خوش طعم. سعی کنید یک آبشار در باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری تازه پخته شده کیک های شکلاتی یا ساده آووکادو نان تست سرخ شده با تخم مرغ. این مسائل در سطح هر غذا در هر زمان.

با بیش از 90 درصد از 5,000+ بررسی بودن پنج رتبه بندی ستاره شما می دانم که این مسائل معامله واقعی است. آیا می خواهید به شنیدن برخی از ستایش مستقیما از دهان از خریداران? اجازه بدهید با یک نگاه.

“من سعی کردم این نمک برای اولین بار در این صبح من تخم مرغ آب پز. ناگهان من درک می کنم که چرا مدتها پیش نمک بود خیلی با ارزش آن را به عنوان ارز. آنچه که من انتظار نمی بود اثر سه گوش کریستال. آن است که تقریبا تجربه سورئال. من خودم به دنبال به جلو به هر نیش می زنند چرا که هر بار که من کمی پایین وجود دارد رضایت بخش نرم بحران همراه با کوچک انفجار نمک طعم و مزه در دهان من. این نمک است که فقط فوق العاده! به طوری که من در کنار برخی از زمان در این شب برای نوشتن یک بررسی برای اجازه دهید مردم می دانند.”

“من شنیده ام در جهان مشهور سرآشپزها شناخته شده برای حمل در اطراف شخصی خود را بسته باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری. و در حال حاضر من درک می کنم که چرا. من تبدیل شده. عطر و طعم بی نظیر است. به نظر می رسد زیبا. من نمی خواهد رفتن به هر گونه دیگر نمک دریا (هر چند من هنوز هم یک نقطه نرم برای من خیلی صورتی هیمالیا!).”

“من تعجب که چرا هر کسی خواهد پرداخت دلار بالا برای این نمک. منظورم این است که آن را فقط نمک برای گریه کردن با صدای بلند. من در حال حاضر یک زن و شوهر از نمک دریا و همچنین همه جا صورتی, نمک, و من نمیفهمد که بیشتر از پوشش من نمک پایگاه. در حال حاضر من می دانم آنچه همه سر و صدا است در مورد… این است که در پایان نمک و استفاده از آنها در بهشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de