دنده که من را تغییر داد (عکاسی) زندگی: خواننده پاسخ part 2

عکس کانن AE-1 توسط DPR عضو WoifC

ما وارد تر از مورد علاقه ما در پاسخ به این سوال ما درخواست شده – هر دو از خودمان و خوانندگان ما – “چه بود قطعه از چرخ دنده ساخته شده است که بزرگترین تفاوت به عکاسی خود را?” ما لذت می برد خواندن تمام داستان های خود را و برداشت چند ما بسیار علاقه به برجسته.

این زمان در اطراف ما شاهد بسیاری از پاسخ ابراز قدردانی نسبت به کسی که الهام بخش آنها را به دنبال عکاسی در علاوه بر این به چرخ دنده است که ساخته شده تفاوت. نیز وجود دارد چند پاسخ نامگذاری این کتاب است که خود را تغییر عکاسی زندگی است که احساسات ما قطعا می توانید پشت سر گذاشت.

خواندن پاسخ شما به این سوال بوده است که شادی واقعی در زمانی که شادی شده است سخت تر است بیش از حد معمول. ما سپاسگزار برای به اشتراک گذاشتن در اذکار از مردم کتاب, دوربین و لنز است که موجب هر یک از خوانندگان ما بیشتر پایین مسیر به دنبال عکاسی. با تشکر از همه کسانی که زمان برای پاسخ و اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است آن را خیلی دیر نیست! یک نظر ترک و خود را به ما بگویید داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>