سالم سالاد مرغ من غذا خوردن در ایوان تمام تابستان

هر هفته به Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

عزیز Healthyish دوستان

در حالی که تابستان هرگز من فصل (بیش از حد عرق!), تابستان مواد غذایی همواره برخی از مورد علاقه من است. و بنابراین من کشویی به آخر هفته روز یادبود احساس تلخ و شیرین, تفکر تمام cookout, هات داگ, پارک پیک نیک و ساحل hoagies من نمی خواهد لذت بردن از با دوستان در این سال است. من ساخته ام halfhearted قصد دارد به سعی کنید به دوچرخه سواری به ساحل توسط خودم بیش از آخر هفته طولانی, اما من مطمئن هستم که آنچه من انجام یک بار من وجود دارد. موج به آن ؟

یک منجی برای من در حال حاضر این است که آپارتمان من کافی ایوان فضا برای من با خیال راحت دوری میزبان یک یا دو بازدید کنندگان در یک زمان. من ساختمان کوچک بتنی گردشگاه که هم اتاقی من و من شروع به تنظیم کردن یک فاسد, پیر نیمکت ما در بر داشت به عنوان صندلی “برای شرکت است.” یک یا دو بار در هفته ما یک دوست بیش معمولا برای باز کردن یک بطری شراب به علامت پایان یک روز طولانی است.

با شراب وجود دارد همیشه تنقلات. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به میزبانی این مطالعه خم شدن آویزان من نمی مجموعه ای از هر چیزی بیش از حد استادانه درست شده: یک تعداد انگشت شماری از کراکر و برخی از زیتون و یک قطعه پنیر بودند رمان به اندازه کافی به آن را احساس خاص. اما در حال حاضر که ما چند هفته به میزبانی حالت من به آرامی معنادار در ایوان گسترش می یابد. من در حال حاضر فارغ التحصیل شد و به وعده های غذایی که من را به طبقه پایین در نیم-ورق سینی با صفحات دستمال عینک—اساسا همه چیز اما سفره (هر چند که ممکن است گام بعدی من).

آن را قطعا مرغ سالاد فصل.

عکس از Emma فیشمن صفحه توسط میان سرامیک

های اخیر یک چنین خم شدن وعده غذایی ویژه این نام تجاری جدید Healthyish سالاد مرغ است که نوع سالاد مرغ من می توانم خوردن یک بشقاب بزرگ از در 80-درجه آب و هوا و احساس بزرگ پس از آن. اگر شما هرگز به آرامی آب پز یک سینه مرغ را در آب شور تا زمانی که گوشت آبدار است و pull-apart مناقصه اجازه دهید این دستور است که شما می شود وجود دارد. (اگر چه دوار جهت کباب کردن مرغ و یا جوجه کباب عالی خواهد بود در اینجا بیش از حد.) ترد کاهو و خیار تخته نگه داشتن چیزهای فوق العاده با طراوت پیازچه اضافه کردن ملایم نیش و ترد-کرم کنجد پانسمان ژاپنی الهام گرفته gomae می افزاید: بافت و غنای به هر نیش.

من ساخته شده این هم اتاقی من Emma و ما دوست دختر خوشگل در یکی از اولین سوپر داغ روز از فصل همراه با سرد کنجد سیاه و سفید, شیر, lattes (از یکی از مورد علاقه من اشپزی امی چاپلین‘s کل غذا پخت و پز هر روز). ما آویزان ما ماسک و خوردند و نوشیدند و صحبت برای ساعت و پس از آن شادی که احساس تقریبا…طبیعی است. در شرایطی که به طور منظم برنامه ریزی شده تابستان برنامه نویسی من مثل هر کس دیگری در تلاش برای کشف کردن چگونه به معاشرت در قرنطینه در حال حاضر. من نوشته ام در مورد آن را در اینجا قبل از اما راشل خونگ‘s, مقاله در مورد باز کردن یک تظاهر رستوران در آشپزخانه من الهام بخش برای دیگر فکر می کنم کمی لمس من می توانید به ما کمی ایوان مجموعه به زندگی است. در لیست من تا کنون: یک بلندگوی بلوتوث, شمع, کاغذ چتر برای piña فصل است. گمان می کنم هیچ عجله ، من تمام تابستان آن را کشف کردن.

تکان دادن از خم شدن و

کریستینا Chaey
سردبیر

دریافت دستور العمل:

The Healthy Chicken Salad Im Eating on My Porch All Summer

Healthyish سالاد مرغ

این است خلاصه ی سالاد مرغ شما می تواند خوردن صفحه پس از صفحه بدون احساس مثل شما ازطریق یک شیشه سس مایونز—چون شما نیست! مناقصه آب مرغ ترد و سبزی cukes و پیازچه پرتاب با یک gomae الهام گرفته از پانسمان با بالا میآید از بحران از دانه های کنجد و nuttiness خامه از بخارا در هر نیش.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>