آب داغ ترفند این است که آخرین سیر-پوست کندن هک گسترده در اینترنت

حداقل وجود دارد به عنوان بسیاری از کلاهبرداری ها و ارسال ها برای پوست کندن سیر در خارج وجود دارد در اینترنت وجود دارد روز در سال است. اما مانند دیگر تکراری وظایف مشترک آن را فقط همیشه به نظر می رسد مانند وجود دارد باید یک راه بهتر — چیزی بیشتر کارآمد و موثر تر به دریافت تعداد زیادی از حبه سیر پوست کنده. بنابراین زمانی که ما شروع به تماشای نادیا زمان غذا خوردنجدید Netflix نشان از بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد برنده نادیا حسین و دیدم او شعار خود را سیر-پوست کندن نکته نه دقیقه به اولین قسمت آن زمان به آن را امتحان کنید.

در آن قسمت اول, نادیا نشان می دهد شلوغ مامان کیم چگونه به خمیر را به عنوان یک پایه برای رشته فرنگی فوری و نیاز به دو سر سیر است. “به جای صرف بارهای از زمان پوست کندن آنها را به صورت جداگانه,” او می گوید: “بیایید چوب مقداری آب جوش [در یک کاسه با سیر] و [در] یک دقیقه آنها باید واقعا به راحتی.” او و کیم توصیف آنچه آنها انجام می دهند به عنوان “گردیده است.”

من سعی کردم نادیا حسین سیر-پوست کندن ترفند

اول من گران کردن برخی از سیر و آب پز و مقداری آب. پس از شکستن سیر به فرد حبه من ریخت آب بر سیر و منتظر یک دقیقه. اولین میخک تضعیف حق و من فکر کردم که شاید واقعا این بود که خوب از هک. اما نه همه از میخک خوبی کار کرده است: در حالی که آب جوش به کمک نرم کردن پوست, من هنوز هم تا به حال به استفاده از ناخن برای شکستن پوست و دریافت آن آغاز شده است. و به عنوان من بیشتر و بیشتر میخک, من, ناخن, نرم, از کشیدن حبه از آب داغ و این کار را انجام نمی, بنابراین من تا به حال به استفاده از یک چاقو به هر حال.

هنوز هم آنها قطعا آمد بیشتر به راحتی و اگر من در حال حاضر آب جوش برای پخت و پز, من ممکن است استفاده از این به زندگی من آسان تر است. پس از همه, این چیزی است که همه از این پوست کندن سیر hacks — مایکروویو کوکتل تکان دهنده, دو کاسه — در مورد: با استفاده از آنها را هنگامی که آن را می سازد زندگی خود را فقط یک کمی آسان تر است. که یکی از کامل معجزه سیر هک هنوز وجود ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>