مالیات بر درآمد کوکتل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بله باور

توسط DASTESALAMATT در 25 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بله باور کنید یا نه, واقعا وجود دارد یک نوشیدنی به نام مالیات بر درآمد کوکتل. و چه روز بهتر از روز مالیات به این جین کلاسیک مبتنی بر امتحان کنید ؟ یک قدیمی timey معجون قدمت آن به اواخر دهه 1920 مالیات بر درآمد کوکتل است که اساسا یک برانکس کوکتل (gin, آب سیب شیرین خشک و آب سیب و آب پرتقال) با اضافه داش معطر bitters.

من یک مطلب به امید کشف رنگارنگ — اگر تا حدودی جعلی — داستان پشت این نوشیدنی را ایجاد اما شاید در همراهی با مالیات بر درآمد را هیچ و بی معنی نام آن را همه فقط (ساده و unromantic) حقایق خانوم.

اجماع عمومی است هر چند که bitters گنجانده شده در این دستور غذا را به عنوان یک چشمک و اشاره به "تلخی" فصل مالیات. پس از تیره و تار چشم ساعت را صرف تعقیب پس از سر ورقه کاغذ و چک کردن و rechecking ارقام و اعشار نقطه من فکر می کنم بسیاری از ما می تواند مربوط به آن است.

در بسیاری منتشر دستور برای, این نوشیدنی, عنصر نسبت تمایل به طور گسترده ای متفاوت است. (قسمت مساوی آب سیب شیرین خشک و آب سیب و آب پرتقال? و یا شماره گیری به دو vermouths و آمپر تا آب ؟ یک شات کامل از جین و یا فقط کمی ؟ اضافه کردن یک خط تیره از bitters یا دو؟) من تجربه کمی در بر داشت و خود من علاقه شخصی: سنگین در آب, نور, در آب سیب و bitters.

نام این کوکتل باعث می شود من را به خنده و همچنین با سر اشاره کردن سر من. تمام روز که نیاز به یک کوکتل, روز مالیات باید در بالای لیست. این که آیا شما در حال تلاش برای فایل در زمان کشف که شما را مدیون پول و یا می خواهید به جشن بازپرداخت این citrusy کوکتل راه حل برای تمام کسانی که همه چیز.

من باید اعتراف, من سابق خود استادانی غیر جین منع استعمال مشروبات الکلی و اختلاط این کوکتل بود من اولین بار ساخت یک نوشیدنی است که درگیر ورموت (در هر شکل) و یا bitters. در حالی که من تا به حال یک ذهن باز من نیم انتظار برای رمیدن پس از اولین جرعه. اما که نمی تواند بیشتر از آنچه که اتفاق افتاده است. این یک نور citrusy گرد کوکتل. آن را مناسب برای روز مالیات و رک و پوست کنده هر روز از سال.

این کوکتل نیز به خوبی کار می کنند و نگاه کاملا با خون آب پرتقال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im