فوری گلدان را نجات داد این کارشناس مالی حداقل $100 در مواد غذایی — در اینجا چگونه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بیش از دو سال گذشته که من به دنبال کومیکو عشق, همچنین شناخته شده به عنوان بودجه در Instagram من تبدیل شدن به خیلی بیشتر روشمند در مورد امور مالی شخصی. من صادقانه می گویند که TBM دقیق هزینه سیستم ردیابی ساخته شده است من یک مقدار بیشتر آگاه spender و تغییر چشم انداز من در مدیریت پول به عنوان یک کل. و کسی که نمی تواند استفاده بیشتر از آن در زندگی خود (به خصوص در حال حاضر)?

مورد علاقه من دلیل به دنبال کومیکو است کوچک اما تاثیرگذار ماهانه پس انداز و چالش است. این که آیا آن را 20 دلار در روزهای جمعه بدون صرف نوامبر یا فریزر & شربت خانه ممکن است, شما می توانید شرط می بندم من انجام بهترین من برای ذخیره کردن برخی از پس انداز حق با او است. چند ماه پیش من به تماشای همراه به عنوان کومیکو متعهد به یک لحظه گلدان چالش که در آن او به طور انحصاری پخته شده شام در او فوری گلدان برای یک ماه ، با رویکرد منظم او موفق به نجات بیش از 100 دلار در میانگین بودجه مواد غذایی. اگر شما هنوز هم نمی فوری گلدان کومیکو را پس انداز موفقیت فقط ممکن است فشار شما به خرید.

من به تازگی با کارشناس مالی برای رسیدن به پایین فقط چگونه او را نجات داد پول زیادی و چگونه شما می توانید همان را انجام دهید.

چگونه شما را انتخاب کنید این پس انداز چالش ؟
“من پس انداز چالش های تصادفی و بر اساس نیاز در زندگی من که در آن زمان. من ایجاد فوری گلدان چالش از آنجا که من نیاز به زمان بیشتری طول شب به تکمیل وظایف دیگر, بنابراین تمرکز اصلی من در ساخت سریع تر و ساده تر از وعده های غذایی. پس از من تا به حال یکی در خانه من تصمیم گرفتم فقط به طبخ با استفاده از من فوری گلدان برای شام و ببینید چه نتیجه خواهد بود.”

چگونه اغلب آیا شما رفتن به خرید مواد غذایی?
“من رفتم خرید مواد غذایی هر یکشنبه و ایجاد من فوری گلدان برنامه غذایی هر یکشنبه برای کل هفته. تا آنجا که مواد تشکیل دهنده به, من متمرکز بر استفاده از چیزهایی که من در حال حاضر در خانه در آشپزخانه یخچال و فریزر. بسیاری از زمان من در ساختمان متمرکز دستور العمل های من در اطراف گوشت من در حال حاضر در فریزر به عنوان گوشت معمولا گران قیمت ترین عنصر در یک دستور غذا. چون همه که باقی مانده بود مواد اضافی من معمولا فقط نیاز به یک یا دو مورد در هر دستور غذا.”

چقدر پول آیا شما را نجات دهد ؟
پس از تکمیل این چالش من صرف در مجموع $294 در مواد غذایی برای خانواده من از چهار ماه. (که شامل 52 دلار است که ما صرف غذا خوردن. این همه قبل از اقامت در خانه سفارشات.) من معمول مواد غذایی بودجه 400 دلار در ماه به طوری که در مجموع من ذخیره $106.

چه دستور العمل آیا شما آشپزی می کنید ؟

چه درس آموختید فوری گلدان چالش ؟
“فوری گلدان دستور العمل های بسیاری از مواد غذایی! این به من باقی مانده اضافی برای شام و ناهار ساخته شده است که این وعده های غذایی از راه دور. من هم دوست داشتم با استفاده از من فوری گلدان به دلیل آن را به من اجازه داد به طبخ مواد غذایی منجمد بسیار به سرعت. به جای داشتن برای رفتن به فروشگاه اغلب به خرید گوشت تازه من قادر به خرید گوشت منجمد به صورت عمده [و صرفه جویی در پول و حتی بیشتر]. به طور کلی هر چند بزرگترین سود من در زمان دور از چالش بود و آن زمان من در آشپزخانه است.”

آیا شما نیز متوجه شده است که خود را فوری گلدان شما کمک می کند تا صرفه جویی در پول در مواد غذایی? بحث در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>