اینترنت به من گفت: "شیر" من خیار به آنها را کمتر تلخ است. بدیهی است که من تا به حال به آن را امتحان کنید.

امروز قبل از من خوردند خیار برای ناهار من شیر آن است. (شما بخوانید که صحیح می باشد.) من هرگز شیر گاو, گوسفند و

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

امروز قبل از من خوردند خیار برای ناهار من شیر آن است. (شما بخوانید که صحیح می باشد.) من هرگز شیر گاو, گوسفند و یا بز قبل از, اما من قصد دارم به حدس می زنم این متفاوت بود. نزدیک شاید به شیر کاشو — که من انجام داده اند — اما حتی پس از آن نه کاملا. این ایده می آید از Infinite کاربر BasicallyPerkfect که توضیح می دهد که شیر خیار می توانید هر تلخی.

مانند بسیاری از این نوع از عجیب و غریب, محبوب, (این ویدئو دارای بیش از یک میلیون بازدید) پیشنهاد عجیب و غریب به نظر می رسد فقط به اندازه کافی به کار است. به همین دلیل است که من پیدا کردم خودم بود که من prepped به دنبال دستورالعمل خود اعلام کرد "استاد milker."

این ترفند که از BasicallyPerkfect خواهر در قانون شامل برش از خیار و مالش لبه برش در محافل برای رسم کردن یک مایع شیری. معدن حباب تا کمی از آب اما بیشتر من خیار به نظر می رسید unfazed مانند یک بی تاب گاو بدونم که اگر من انجام شد با صبح من در حال حاضر کارهای عادی و روزمره.

قبل از اینکه من قطعه قطعه کردن دو قطعه و مجموعه آنها را جدا کنید و ببینید اگر من می تواند تفاوت طعم. هنگامی که شیر کامل بود من تست طعم و مزه. آنها شبیه به اندازه کافی است که من تعجب اگر تغییرات کوچک من می تواند شناسایی شد در سر من. شاید شیر خیار بود لمس شیرین ؟ پس از آن من دوباره طعم و بدون آنها یکسان است. یا نه ؟ قطعا وجود دارد یک تفاوت که قرار بود مرا وادار به شیر من خیار دوباره قبل از غذا خوردن.

خودی نگاه بیشتر به این ایده بدونم که اگر وجود دارد هر چیزی را به آن را کشف کرده اند که وجود دارد این است که برخی از تفکر است که آن را حذف cucurbitacin که باعث می شود خیار تلخ است. اما به نظر می رسد که عمدتا در وحشی, خیار, معدن و قطعا نبود وحشی (من با استفاده از زبان انگلیسی خیار). BasicallyPerkfect خواهر در قانون را آموخته بود و آن را از شوهرش که آموخته از پدربزرگ و مادربزرگ خود را, بنابراین شاید این یکی از آن چیزهایی است که دیگر نیاز به انجام شود.

این را امتحان کرده اید ؟ آیا آن را خیار طعم کمتر تلخ? اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن