غذا دبستان استراتژی است که طول می کشد تا صفر اضافی تلاش

خودداری از “من گرسنه هستم” است که به عنوان قابل پیش بینی به عنوان هر ساعت. و با سه وعده غذا در روز و تنقلات بی شماری که از آشپزخانه من در این چند ماه آن را آسان به احساس ضعف پخت و پز به عنوان من نژاد برای ماندن دو گام جلوتر از وعده غذایی بعدی. این امر می تواند ایده آل برای ایجاد دسته ای صبحانه و یا آماده شدن ناهار و شام به خوبی در پیشبرد اما خواهد به صرف وقت آزاد من آیا باید در وعده غذایی دبستان نیست در همه وجود دارد.

مفید ترین راه حل من در بر داشت ؟ باقی است. بله باقی مانده! شما ممکن است فکر می کنم آنها را به عنوان “وعده غذایی دبستان” اما شما قطعا باید. ایجاد عمدی باقی مانده است غذا دبستان حل شده است که صرفه جویی در سلامت عقل من. در اینجا به همین دلیل از آن زمان به در هیئت مدیره.

چه عمدی باقی مانده ؟

برنامه ریزی برای عمدی باقی هوشمند غذا دبستان استراتژی است که دقیقا صفر تلاش اضافی. این ایده بسیار ساده است و دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند: ترک خود را با باقی مانده برای یکی دیگر از غذا و یا دو بر روی هدف است.

همه شما باید انجام دهید این است که کمی اضافی هنگامی که شما در حال حاضر در حال ایستاده در اجاق (یا تخته!). هر زمان که شما را در یک قابلمه برنج آماده سازی یک ظرف لوبیا, پخت سینه مرغ و یا ریز ریز کردن پیاز — دو آن! این استراتژی ساده ساده کار آماده سازی و پاکسازی در حالی که زیر یخچال خود را با آماده-به-بازسازی مواد تشکیل دهنده.

وقتی که می آید زمان برای خدمت باقی مانده از آن می تواند به عنوان ساده به عنوان گرم کردن مجدد آنها. و یا اگر شما می خواهم به جای خوردن همان غذا دوباره, شما می توانید repurpose آنها را به چیزی جدید. برای مثال به نوبه خود مانده برنج را به روش ساده ظرف برنج سرخ شده یا burritos و یا استفاده از پس مانده غذا استیک ساندویچ به کشش آن را به یکی دیگر از وعده غذایی.

چند نکته را بیشتر از باقی عمدی

عمدی باقی مانده هستند, راه های هوشمند برای استفاده از وقت خود را در آشپزخانه به دو خروجی با نیمی از این تلاش است. یک راه برای این کار این است که فصل را به سادگی و استراتژیک در شروع است. آهسته پخته شده گوشت خوک لب به لب رسیده است برای نورد به وعده های غذایی متعدد. به جای آن از ادویه آن را با مشخص ادویه جات ترشی جات از شروع دم آن را با به راحتی سازگار ادویه به طوری که آن را می توانید در سالاد و ساندویچ tacos, و بیشتر.

همچنین مهم است به درک که این مواد با تغییر تبرید. گرم کردن مجدد را ممکن است مواد غذایی مانند سیب زمینی شیرین بازگشت به حالت اصلی خود, اما دیگران را دگرگون خواهد شد (و این خوب است!). فوق العاده برنج است آسان به استفاده مجدد و یا repurpose — به خصوص اگر شما را لاغر به بافت ترد از سرد دانه های برنج سرخ شده یا نرم کردن آن در مایع اضافی برای سوپ و کتری شام.

دسته ای کار امر به غذا دبستان بیش از حد! فقط به عنوان شما پاک کردن صندوق ورودی ایمیل خود هر شب یا جلسات برنامه ریزی در یک روز خاص را کنار بگذارند اولین روز از هفته به ریز ریز کردن تمام پیاز شما نیاز دارید. آن را یک گام فراتر از آن و در روغن سرخ کرده فوق العاده پیاز و سیر را با غذا اول از هفته است. یخچال را بیش از حد برای آماده افزایش طعم در وعده غذایی بعدی خود را.

به جای شروع از ابتدا هر روز برای هر وعده غذایی فوق العاده کمی را و شما را یک قدم جلوتر.

شما عمدی خود را با باقی مانده ؟ به اشتراک گذاری تمام راه های هوشمند شما با استفاده از باقی مانده بعد از آن در نظر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de