شایع ترین کباب اشتباه مبتدیان را

یکی از رایج ترین اشتباهات من تازه وارد grillers را نیز ساده: آنها اجازه ندهید کوره پیش گرم به اندازه کافی بلند. بله درست مانند آشپزخانه و اجاق و کوره خود را با نیازهای زمان به درستی گرما قبل از اضافه کردن مواد غذایی است. چه مدت شما نیاز به پیش گرم کردن کوره خود را بستگی دارد کمی در نوع کوره (گاز یا زغال چوب) و اندازه آن.

یک کوره است که مقدار زیادی از زمان برای پیش گرم کردن آشپز غذا سریع تر و موثر تر است. و کمتر از آن است که به احتمال زیاد به ترک شما را با مواد غذایی گیر به شبکه کوره.

چگونه به پیش گرم کردن خود از گاز کوره

میل لنگ باز پروپان ظرف و آتش کوره گاز خود را و آن را خوب به آن بروید درست است ؟ نه اینقدر تند و سریع! حتی اگر حرارت در یک کوره گاز آنی است که معنا کوره خود را آماده برای پخت و پز. این مهم است که به کوره گاز خود را به مقدار زیادی از زمان پیش گرم — به خصوص برای بزرگتر کوره — به طوری که سنگین دریچه های شبکه ای می تواند به گرم کردن. این اجازه می دهد تا هوای گرم به جمع آوری تحت پوشش و ایجاد همرفت. به نوبه خود همه از کوره گاز را در مشعل به حرارت بالا و اجازه دهید کوره پیش گرم به مدت 10 تا 15 دقیقه قبل از تنظیم مشعل به عنوان مورد نیاز برای دستور العمل خود را. اگر شما برنامه ریزی برای طبخ کند چیزی شبیه آبجو می تواند مرغ شما می توانید خود را به نوبه خود گریل را با حرارت متوسط و به آن 25 تا 30 دقیقه برای پیش گرم کردن در حالی که شما آماده سازی مواد غذایی است.

چگونه به گرم کوره زغال چوب

ذغال کباب طول می کشد کمی طولانی تر از گاز کباب, اما پاداش کمی دودی طعم و طبخ-در هر نقطه طبیعت از زغال چوب خود را. وجود دارد دو گام به پیش گرمایش کوره زغال چوب خود را: روشنایی زغال چوب به خوبی و پیش گرمایش کوره. ما به شدت توصیه ذغال شومینه استارت برای ایجاد روشنایی توده و خاک زغال قالبی ذغال بسیار سریعتر. با دودکش استارت 2 تا 3 لیتر زغال چوب را حدود 25 دقیقه به نور و تبدیل گرم به اندازه کافی برای کباب. سپس شما نیاز به تخلیه آن زغال داغ را به کوره اضافه کردن کوره رنده و پوشش کوره برای 15 دقیقه. شما می خواهید مطمئن شوید که خود را در کوره منافذ باز اجازه می دهد تا جریان هوا در حالی که توری های پیش گرم کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>