نیویورک تایمز به من قول داده “مخمل خواب دار مرغ.” در اینجا چیزی است که من کردم.

وجود دارد بسیاری از کلمات مورد استفاده برای توصیف مرغ پخته — مناقصه و آبدار بلافاصله به ذهن می آیند اما در تمام سال در پخت و پز و دستور العمل تست من فکر نمی کنم من تا کنون شنیده و آن را به عنوان “مخمل خواب دار.” است که تا زمانی که من شروع به تحقیق بهترین سالاد مرغ دستور العمل و آمد در سراسر یک بازی بسیار منحصر به فرد یکی از نیویورک تایمز.

این بار’ دستور استخدام, چینی, روش پخت و پز است که به عنوان آشپز باربارا Troff شرح آن را در کتاب آشپزی چین ماهبازده مرغ با “شکوه” بافت. این روش شامل اضافه کردن استخوان در سینه مرغ را به آب جوش و سپس خاموش کردن شعله و اجازه باقی مانده حرارت طبخ مرغ. ظاهرا مخمل خواب دار مرغ است که چه چیزی باعث سالاد مرغ خیلی خوب (و چرا نیویورک تایمز تلقی شده است آن را “بهترین”.)

با توجه به من در جستجو برای بهترین سالاد مرغ آن را تنها به نظر می رسید مناسب برای تست این روش برای خودم. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من به آن بروید ،

چگونه به نیویورک تایمز’ بهترین سالاد مرغ

شما شروع شده توسط آب جوش را در یک اجاق هلندی است که دو سوم کامل و همچنین راه اندازی یک کتری با آب جوش. هنگامی که آب در اجاق هلندی جوش, اضافه کردن پیازچه و فلفل و بازگشت آب به جوش نورد. شما سپس از روی حرارت اضافه کردن استخوان در پوست-بر سینه مرغ و مرغ با آب از کتری به عنوان مورد نیاز برای پوشش آنها به طور کامل. شما سپس اجازه دهید مرغ اب پز به آرامی در آب به مدت دو ساعت بدون تبدیل گرما پشت در.

پس از دو ساعت بررسی doneness توسط برش به ضخیم ترین قسمت سینه را به مطمئن شوید که آن را دیگر هیچ صورتی در این مرکز است. اگر آن را صورتی, آوردن آب به بجوش و خروش آمدن روی حرارت کم و بجوش و خروش آمدن به مدت 10 دقیقه بیشتر. شما و سپس حذف و دور پوست و استخوان و پت خشک گوشت پاره و یا قطع آن را به نیش می زنند به اندازه قطعه و سپس انتقال آن به یک کاسه است. این دستور نیز ذکر شده است که شما می توانید همچنان به بجوش و خروش آمدن شکار غیر قانونی مایع و استفاده از آن به عنوان سهام مرغ در زمان دیگری.

ماهوت پاک کن زدن با هم آب لیمو مایو, خامه ترش یا créme fraîche, خردل یا ترشی شور و نمک و فلفل. پور بیش از این مرغ و سپس اضافه کردن کرفس و پیاز و گردو یا گردوی آمریکایی و ترخون تازه. بازی شیر یا خط تا به خوبی ترکیب شده و سپس خنک مخلوط به مدت حداقل چهار ساعت است. چاشنی زدن با گیاهان قبل از خدمت.

من بررسی صادقانه از نیویورک تایمز’ بهترین سالاد مرغ

من نا امید شده بود با این سالاد مرغ, به ویژه به دلیل شکار غیر قانونی روش نبود به عنوان عاقلانه به عنوان وعده داده شده. من سینه مرغ بودند بزرگتر جانبی و پس از دو ساعت از شکار من سوراخ ضخیم ترین قسمت از گوشت و شاهد آن بود که هنوز هم صورتی. دستور غذا دستور من برای آوردن آب به جوش و طبخ 10 دقیقه بیشتر, اما من گیج شده بود: من قرار است برای آوردن فقط مایع به بجوش و خروش آمدن و سپس اضافه کردن مرغ و یا آنها را به بجوش و خروش آمدن با هم ؟ من تصمیم گرفتند برای دومی و بعد از 10 دقیقه من مرغ پخته شده بود از طریق — و با وجود آن که مناقصه, من نمی توصیف آن به عنوان اسباب بازی مخمل خواب دار. این بود که چون من تا به حال به reheat آن ؟ کمی وضوح بیشتر در اطراف این روش شده اند مفید به ویژه به دلیل وجود مرغ نپخته درگیر است.

دیگر از روش شکار این دستور غذا بسیار ساده است, اگر چه من در بر داشت این عطر به underwhelming. آجیل اضافه شده خوب بحران اما اگر آنها به حال شده است تست آن را با توجه به سالاد عمیق تر و طعم. در نهایت این دستور نیست ارزش دو و نیم ساعت در آن زمان به صورت اب پز کردن مرغ. وجود دارد راه های دیگر برای رسیدن به همان اندازه اگر نه بهتر نتایج.

اگر شما در حال ساخت در نیویورک تایمز’ سالاد مرغ, چند نکته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر