یکی از مواد تشکیل دهنده است که باعث می شود Smitten Kitchen را کدو سبز نان خیلی خوب

اگر شما از طرفداران از وبلاگ ها مواد غذایی, شانس هستند شما شنیده ام از Smitten Kitchen. این wildly محبوب غذایی

توسط DASTESALAMATT در 25 تیر 1399

اگر شما از طرفداران از وبلاگ ها مواد غذایی, شانس هستند شما شنیده ام از Smitten Kitchen. این wildly محبوب غذایی وبلاگ ایجاد شده توسط Deb پرلمن با یک زیر وفادار و دو مجاور آشپزی. این جشن برای قابل اعتماد خود را دستور العمل های است که همیشه خوشمزه و بدون سر و صدا و هیجان انگیز است. من می توانم گواهی که من پخته شده بی شماری Smitten Kitchen recipes هستم و همیشه تحت تاثیر قرار. بنابراین هنگام چیدن آن دستور را در ما نان کدو سبز مرحله نهایی مسابقات از جمله Smitten دستور العمل پخت و پز بدون ذهن و بسیار خوشحال.

Smitten Kitchen را کدو سبز نان که پرلمن dubs او را "نهایی کدو سبز نان" ساده یک کاسه دستور است که پرش زمان مصرف مرحله از تخلیه خرد شده کدو سبز است. آن می آید با هم در هیچ زمان و تنها با تعداد انگشت شماری از جزء اصلی تشکیل دهنده. آن را با دارچین و جوز می شود در باران درشت turbinado قند و چپ به نشستن کشف یک شبه به توسعه حتی بهتر عطر و طعم. من کنجکاو برای دیدن اگر استراحت گام واقع می شود به ارزش زمان و چه از اتمام قرص نان در turbinado قند را انجام دهد, بنابراین من پخته یک قرص برای پیدا کردن.

چگونه به Smitten Kitchen را کدو سبز نان

Smitten Kitchen دستور کاری که با سهولت به آینده هم فقط با یک کاسه و در کمتر از 15 دقیقه. علاوه بر آن تنها منجر به یک قرص نان — که من واقعا قدردانی از آنجا که من هرگز نمی تواند غذا خوردن دو قبل از یکی از آنها می رود بیات!

شما شروع با هم مخلوط کدو سبز رنده شده (که نه فشرده شده و یا خشک) با تخم مرغ و روغن و شکر قهوه ای تیره, شکر دانه ریز, عصاره وانیل و نمک. به که شما اضافه کردن دارچین, جوز, بکینگ پودر و جوش شیرین. آن را چند برانگیخته و سپس اضافه کردن آرد. مخلوط کنید تا خمیر شکل بریزید و آن را به یک قرص نان تابه است که با روکش نچسب اسپری پخت و پز و صاف کردن بالا. نم نم با مقدار سخاوتمندانه از turbinado قندو سپس پخت در 350 درجه فارنهایت فر تا زمانی که یک خلال دندان قرار داده شده در مرکز بیرون می آید پاک است.

در این مرحله این ورزش در صبر و شکیبایی است. اجازه دهید نان سرد به طور کامل در تابه و سپس اجازه دهید آن نشسته کشف یک شب (و یا تا 24 ساعت) قبل از برش آن. Smitten Kitchen تاکید می کند که نان کدو سبز سلیقه حتی بهتر از روز بعد وی با بیان اینکه "تفاوت بسیار قابل توجه است باید آن را nonnegotiable" — بنابراین نمی جست و خیز این مرحله! روز بعد آن را تکه تکه و لذت ببرید.

من صادقانه بررسی Smitten Kitchen را کدو سبز نان

اولین چیزی که متوجه شدم پس از کشیدن این قرص نان را از فر بود که بالا بود کاملا زیبا. آن sparkly ترک خورده و کاملا طلایی رنگ شود. این turbinado شکر در زمان ارائه به سطح بعدی و آن دست کردن زیباترین کدو سبز نان من همیشه پخته. و پس از انتظار یک شبه به برش نان (که بسیار دشوار است برای انجام این کار) من داد و آن را امتحان کنید.

شکر شکوه به نان فوق العاده بحران است که کاملا در تضاد نرم داخلی است. این یک ارتقاء ساده ساخته شده است که من تعجب می کنم که چرا هر کس نمی بالای خود را کدو سبز نان با قند درشت. عطر و طعم نان نیز بزرگ ترین و ادویه-به جلو از تمام دستور العمل های تست کردم. دارچین خوش عطر و علاوه بر این از جوز اضافه ظریف گرما. آن را به حال یک شیرینی زنجفیلی کیفیت مانند آن است که من دوست داشتم.

تنها این بود که قرص نان نبود به عنوان مرطوب که من را دوست دارند. آن را خشکاما نه همه که مرطوب. من گیر به زمان پخت ذکر شده در دستور العمل, اما آن را بسیار ممکن است که من فر داغ زد. اگر بافت فقط یک نی نی کمی مرطوب بیشتر با این دستور می شده اند و برنده نهایی. اما به طور کلی این دستور بسیار خوب است و من خوشحال خواهد بود به آن را دوباره.

اگر شما در حال ساخت Smitten Kitchen را کدو سبز نان و چند نکته

آیا شما تا به حال پخته Smitten Kitchen را کدو سبز نان دستور العمل است ؟ به ما بگویید چه شما فکر می کنید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب