این یک تغییر کوچک است که فورا Decluttered آشپزخانه من

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از مردم می گویند که در نیویورک زندگی شما تغییر خواهد کرد. اما حقیقت ؟ این زندگی در یک آپارتمان در نیویورک با یک آشپزخانه کوچک است که واقعا انجام یک شماره بر شما. اگر شما هر روز و یا حتی فقط یک بار در در حالی که داشتن تنها یک شمارنده بالا که به اندازه یک shoebox خواهد شد در نهایت شما فقط کمی bonkers. من نیویورک آشپزخانه به من آموخت به خلاق ، من اضافه شده یک میز که بیرون آمد از دیوار و خورده پایین نورد جزیره که من چرخ در داخل و خارج از آشپزخانه و برش هیئت مدیره است که من را بیش از این نزول — همه به اضافه کردن بیشتر فضای آشپزخانه. من یک متخصص در ایجاد سطح فضا برای خرد کردن و مخلوط کردن از چیزی.

تا زمانی که من نقل مکان کرد و به شهر های مختلف و که تا به حال یک آشپزخانه که شد … خوب, اندازه طبیعی آن را انقلابی. و من به سرعت شروع به پر کردن شمارنده.

من تا به حال هرگز حتی متعلق به یک توستر قبل به دلیل کمبود فضا بنابراین من خریداری یک و plopped حق آن را در مقابله. یک کتری برقی? زیاده روی است که من هرگز تا به حال اتاق در نیویورک است. پس از دریافت چراغ سبز KitchenAid کتری به عنوان یک هدیه من قرار داده که در مقابله بیش از حد. من در نظر گرفته شده برای آن نگاه کنید هر روز فقط به خاطر من می تواند. همان رفت و برای کاسه برش تخته متفرقه ادویه جات ترشی جات. شما نام آن را و من آن را در مقابله با وجود این واقعیت است که من نیز در حال حاضر کافی کابینه فضا. این احساس خوب به واقع باید فضا به حرکت در اطراف در آشپزخانه در حالی که پخت و پز, اما به زودی همه چیز شروع به نگاه به هم ریخته.

تا آنجا که من دوست داشتن دسترسی به آن همه صرف نظر همه چیز شروع به گرفتن به من فقط مانند عدم وجود فضای ضد حال در نیویورک است. آن را در اطراف این زمان است که من تصادفا برخی ساده, سازمان, مشاوره در Instagram از وبلاگ نویس ژول شکار که همه چیز تغییر کرده برای من.

چرا من را متوقف نگه داشتن وسایل در آشپزخانه

شکار توضیح داد که اگر شما استفاده از لوازم آشپزخانه هر روز (و یا حتی اگر شما انجام دهید) شما باید آن را دور. که آیا آن را یک پردازنده مواد غذایی و یا توستر حکومت بود که شما هرگز نباید آن را ترک کردن زمانی که شما در حال استفاده از آن است.

بنابراین به کابینه رفت و من توستر برقی کتری و InstantPot. آن را در زمان حدود یک دقیقه از کار, اما بلافاصله این احساس من تا به حال تغییر کل آشپزخانه یک شبه. دیگر من به دنبال در یک دسته از چیزها اما پاک, فضای باز. این روزها من هنوز هم نگه داشتن ظروف پخت و پز و محصولات اساسی مانند نمک و فلفل در آشپزخانه (همراه با, البته, قهوه ساز) اما در غیر این صورت آن تمام می شود قرار داده و پس از من از آن استفاده کنید.

به دنبال در یک, پاک, روشن, آشپزخانه نه تنها کمک می کند تا من احساس می کنم مثل همه چیز tidier, بلکه به من می دهد فضا و انرژی برای لذت بردن از پخت و پز در خانه است که همیشه چیز خوبی است. بنابراین اگر شما بیمار هستید خیره در خود کانتر و احساس وجود دارد فقط بیش از حد مسائلرا دو دقیقه از روز خود را و قرار دادن وسایل دور است. شما ممکن است شگفت زده می شود تفاوت آن را می سازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>