یک چیزی که من همیشه در هنگام ساخت نان موز (و شما باید بیش از حد!)

نان موز یکی از اولین چیزهایی که من آموخته به پخت در خود من. من آن را برداشت و در دبیرستان صفحه اصلی ec کلاس شد و فورا تحت تأثیر قرار نمیگیرند. در حال حاضر آن را ایمن می گویند آن را پخته خوب من بیشتر از هر جای دیگر در طول عمر من است. و مانند میلیون ها انسان دیگر من پخته شده یک قرص نان موز طی ماه گذشته-and-a-half.

هر بار که من در پخت نان موز, بدون توجه به آنچه دستور من پیروی کنید (این است که من تمام زمان های مورد علاقه) یک چیز وجود دارد من با هر قرص نان پس از آن بیرون می آید فر: به عنوان به زودی به عنوان قرص نان سرد به طور کامل قطع من چند ضخامت برش (گاهی تا نصف قرص) و ذخیره آنها را در یک مهر و موم شده کیسه فریزر برای بعد. این که آیا آن یک یا دو هفته یا حتی یک ماه بعد, کشف یک برش از نان موز در فریزر احساس می کند مانند شما ضربه برنده تمام پولها.

من شروع به انجام این کار نزدیک به 15 سال پیش زمانی که من در زندگی خود من و پخت و پز برای یک. من عاشق پخت نان موز, اما در آن زمان هیچ راهی وجود دارد من می توانم خوردن قرص کامل قبل از آن رفت و کهنه. من قطعه قطعه حدود نیمی از قرص نان و stashed آن را در فریزر برای بعد. نه تنها آن را بیشتر از من پخت جلسه و جلوگیری از هر گونه اتلاف اما آن را نیز همیشه احساس مانند یک درمان برای بیرون کشیدن یک تکه از خانه پخته نان موز برای صبحانه.

این روزها خانواده من که هیچ مشکلی پولیش کردن یک قرص کامل در تنها چند روز پس از انگیزه هستند کمی متفاوت است: Stashing چند برش نان موز در فریزر همه چیز در مورد ترک یک درمان برای آینده خود.

چگونه به یخ ورقه نان موز

برای بهترین نتایج صبر کنید تا نان سرد به طور کامل. این باعث می شود آن را آسان تر برای رسیدگی و برش خواهد شد کمتر احتمال دارد به خم شدن و به طور بالقوه در دو تقسیم می شود. سپس برش بخشی از نان شما می خواهید به توقف به نیم تا یک اینچ ضخامت برش. یخ برش در یک مهر و موم شده کیسه زیپ بالا (یا ظرف) تا چند ماه. اگر من دوراندیشی به برنامه ریزی من گرم شدن یک تکه در یخچال به مدت یک شب. در غیر این صورت من به شما موسیقی پاپ یک تکه از نان موز مستقیم از فریزر به داخل توستر برای نزدیک گردیده و گرم خانه پخته صبحانه یا میان وعده.

سعی کنید مورد علاقه ما نان موز دستور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>