یک چیز شما باید اضافه کردن به سالاد خود

وجود دارد هیچ چیز بدتر از ساختمان های زیبا سالاد, تنها برای پیدا کردن اولین نیش کاملا مزه. خوشبختانه یکی از مو

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

وجود دارد هیچ چیز بدتر از ساختمان های زیبا سالاد, تنها برای پیدا کردن اولین نیش کاملا مزه. خوشبختانه یکی از مواد تشکیل دهنده خود را نجات می دهد مطلوب سالاد. آن را یک عنصر شما اضافه کردن به فقط در مورد هر چیز دیگری شما طبخ اما اغلب فراموش شده در سالاد — یکی که خیلی رایج آن احتمالا حلق آویز کردن در کانتر آشپزخانه خود را به عنوان ما صحبت می کنند. بازی-تغییر عنصر من صحبت کردن در مورد ؟ نمک. آن می تواند کسل کننده و مزه سالاد به چیزی متعادل و روشن و می تواند کمک به بالا بردن طعم به طوری که آنها بدرخشد. اگر سالاد طعم شیرین و مطلوب با وجود داشتن یک تن از خوش طعم مواد تشکیل دهنده در آن احتمالا فقط نیاز به برخی از نمک. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

چگونه نمک خود را سبزی سالاد

ادویه پایه خود سالاد ساده ترین راه برای مطمئن شوید که هر نیش خوشمزه است. پس از پانسمان سالاد خود را به یک تکه کاهو یک طعم و مزه. آن را نباید طعم شور — تنها متعادل و خوش طعم. اگر به آن نیاز دارد بیشتر نمک بپاشید برخی بیش از سبزها تلاش خود را به طور مساوی توزیع آن در کل سالاد. به آرامی شیر یا خط سبزی سپس آن را به یکی دیگر از طعم و مزه و نمک بیشتری اضافه کنید در صورت لزوم. نگه داشتن در ذهن که اگر سالاد خود را تنها به آرامی لباس نمک تمایل به سقوط به پایین از کاسه به جای چسبیدن به کاهو به دلیل آن است هیچ چیز به چسبیدن بر روی. اگر این اتفاق می افتد نگه دارید حول سالاد تا آن را حل قبل از مزه آن را دوباره.

اما مراقب باشید — آن را آسان به بیش از-نمک یک سالاد. شما همیشه می توانید اضافه کردن نمک بیشتر اما شما نمی توانید آن را دور. بنابراین بهتر است به اضافه کردن یک کمی در یک زمان و در میان هر یک علاوه بر این به جای همه در یک بار.

اجتناب از استفاده از درشت نمک (مانند باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری و یا هر گونه دیگر پوسته پوسته نمک دریا) هنگامی که ادویه شما سالاد سبزها. کریستال بیش از حد بزرگ هستند و نمی خواهد حل می شود. به جای استفاده از خوب حلال نمک یا نمک. این نوع از نمک ها بسیار ظریف و حل خواهد شد به پانسمان سریعتر. اگر همه شما را در دست داشته است درشت نمک حلال کنید حل آن را در مقدار بسیار کمی از پانسمان به کمک آن حل سریعتر و قبل از اضافه کردن آن به سالاد خود.

ادامه مطلب: 3 انواع نمک من همیشه باید در آشپزخانه منtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب