وان پلاس 8 Pro دارای یک دوربین جدید قادر به دیدن از طریق برخی از مواد و اشیاء


در ماه آوریل اعلام جدید وان پلاس 8 نرم افزار گوشی های هوشمند مجهز شده است با بسیاری از ویژگی های پایان بالا از جمله جالب دوربین امکانات. اما این همچنین شامل منحصر به فرد 5MP فیلتر رنگ (مادون قرمز) ، در دوربین سیستم عامل به حالت که با استفاده از این دوربین خاص آرایه به عنوان Photochrom فیلتر در داخل بومی برنامه دوربین و به عنوان کاربران متعدد کشف شده است در این هفته رنگ و فیلتر دوربین اجازه می دهد تا شما را به دیدن از طریق برخی از اشیاء مختلف از جمله پلاستیک.

کاربر توییتر بن Geskin عکس Oculus تلاش, کنترل, برای مثال متوجه می شوند که Photochrome فیلتر اجازه می دهد تا شما را به واقع دیدن از طریق خاکستری تیره پلاستیکی بر روی دستگاه. دیگر کاربران عکس کنترل از راه دور تلویزیون اپل تلویزیون و دستگاه های بیشتر و در نتیجه تصاویر نشان مدارات داخلی است که شما می توانید با چشم غیر مسلح و یا سنتی سنسورهای تصویر.

OnePlus بازاریابی مواد فاش کردن اطلاعات بسیار کمی در مورد رنگ فیلتر دوربین. در وان پلاس 8 Pro محصول لیست وجود دارد تنها یک مثال تصویر نشان داده شده در اینجا در یک, بزرگ با فرمت. تصویر های اعتباری: وان پلاس

در مواد بازاریابی برای وان پلاس 8 Pro, وان پلاس می گوید که Photochrome فیلتر اجازه می دهد تا کاربر را به تبدیل عادی به صحنه سورئال, مناظر,’ اما به عنوان OnePlus 8 Pro صاحبان پیدا کردن آن بسیار بیشتر از این است. 5MP رنگ فیلتر دوربین است که در اصل یک دوربین مادون قرمز است و بنابراین اگر یک شی را شامل نمی شود یک ماده که سپر IR دوربین می تواند از طریق آن را ببینید. در ویدیو زیر از Unbox Therapy, شما می توانید اثر در یک جفت از تلویزیون کنترل از راه دور تلویزیون اپل و نینتندو تغییر نرم افزار کنترل. شما همچنین می توانید در ویدیو زیر که رنگ فیلتر دوربین می تواند تا حدی از طریق دیدن برخی از پارچه.

وجود دارد خیلی بیشتر به وان پلاس 8 نرم افزار دوربین برای عکاسان از رنگ جالب فیلتر دوربین. وان پلاس 8 Pro همچنین شامل یک 48MP فوق العاده زاویه دوربین با 120 درجه میدان دید و 3 سانتی متر ماکرو حالت 8MP هیبرید دوربین با زوم 30x زوم دیجیتال و یک 48MP دوربین اصلی با تثبیت کننده تصویر نوری.

تصویر های اعتباری: وان پلاس

گسترده ای دوربین با استفاده از 0.5 اینچ از نوع سونی IMX586 سنسور تصویر با F2.2 لنز. اولیه 48MP دوربین با استفاده از یک 1/1.4-اینچ از نوع سونی IMX689 سنسور با F1.78 لنز. اولیه دوربین همچنین شامل در-سنسور omni-directional فاز-تشخیص فوکوس اتوماتیک. بیشتر دوربین اصلی می تواند رکورد ‘پویا تصویری,’ است که در یک فرم از HDR تصویری.

وان پلاس 8 Pro در دسترس است در حال حاضر از قیمت با شروع از $899 دلار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد وان پلاس 8 نرم افزار گوشی های هوشمند به عنوان خوانده شده ما پوشش دوربین را اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de