ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

گوگل “پاستا ابزار” و شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن ماکارونی سازندگان راویولی تمبر خشک کردن قفسه و همه چیز شما می خواهم نیاز به ماکارونی از ابتدا. اما بسیاری از ما نمی گیری خود ما رشته فرنگی — به ویژه در این فیلم مشغول روزهای هفته تا کی. هنگامی که ما در حال تبدیل به ماکارونی (که آیا این مسائل از یک جعبه و یا یک فروشگاه خریداری تازه گزینه) این دلیل است که ما نیاز به چیزی سریع و آرامش. که ما به ارمغان می آورد به این لیست ماکارونی ابزار. تمام ابزار در این لیست کمک خواهد کرد که شما را بهتر ماکارونی شام با سهولت بیشتر و کمتر نا امیدی. اجازه بدهید با یک نگاه.

انبرک ها کاملا ضروری است که شما در حال پخت و پز و خدمت طولانی پاستا (اسپاگتی بوکاتینی, فتوچینی, و غیره.). ما توصیه می کنیم با استفاده از آنها به شهامت ماکارونی به طور مستقیم از آب و رها کردن آن را به آرامی به ظرف سس. بدون شستشو رشته فرنگی یا آزادسازی ماکارونی آب مورد نیاز! به این ترتیب نشاسته آب را چسبیده به رشته (برای کمک به آنها سس بهتر) و شما باید یک قابلمه آب پاستا انتظار در بال اگر شما نیاز به اضافه کردن بیشتر به سس. انبرک نیز کمک خواهد کرد که شما چرخش چیزهایی که در اطراف و صفحه خود را در رشته فرنگی با یک رستوران در سطح شعله ور شدن. ما واقعا دوست دارم این ارزان ابزار انبر — بیشتر برای این واقعیت است که آنها نمی باید یک مکانیسم قفل, که اغلب می تواند معیوب و آزار دهنده است.

خرید: Winco فولاد ضد زنگ ابزار انبرک $5.50

برای همه کسانی که دیگر ماکارونی اشکال وجود یک عنکبوت. با استفاده از یک عنکبوت, شما می توانید به آب زیر رشته فرنگی و کشیدن آنها از زیر. (آنها حتی نمی خواهد می دانم که شما در حال آمدن برای آنها!) این عنکبوت به طور خاص به دست آورده یک نقطه بر ما Kitchn ملزومات لیست از آنجا که آن را فوق العاده محکم است و می توانید در ماشین ظرفشویی (مقدار زیادی از بار عنکبوت یک دسته چوبی است که باعث می شود ابزار دست شستن تنها).

Kelli پرورش یکی از مواد غذایی ما ویراستاران استفاده از این عنکبوت در مدرسه آشپزی و در نهایت تصمیم گرفت این امر کسب یک محل در خانه ، “این یک باید برای ماکارونی بنابراین شما می توانید آن را به طور مستقیم از آب کتری با سس,” او می گوید. “آن را نیز فوق العاده مفید است که سفید کردن سبزیجات جوش تخم مرغ و سرخ کردن هر چیزی. شما حتی می توانید با استفاده از آن به عنوان یک صافی برای شستشو یک تعداد انگشت شماری از انواع توت ها است.”

خرید: Hiware جامد فولاد ضد زنگ عنکبوت $12

به یاد داشته باشید که آب پاستا شما را پشت سر بگذارید در گلدان خود را اگر شما با استفاده از پیشنهاد ما تانگ یا عنکبوت روش ؟ ما توصیه نگه داشتن یک فنجان اندازه گیری توسط این اجاق در حالی که شما طبخ. سپس شما به راحتی می توانید گرفتن فنجان اندازه گیری برای حرکت شبیه چمچه زنی برخی از این آب برای اضافه کردن به سس خود را به عنوان مورد نیاز است.

خرید: OXO خوب چنگک فنجان اندازه گیری مغناطیسی با Snaps $20

بسیاری از مردم (Kitchn سردبیران شامل) ترجیح می دهند به نمک خود را از آب پاستا هنگامی که آب در حال حاضر در حال جوش (آن قرار است به بهتر برای گلدان). یک مشکل رخ می دهد هر چند زمانی که شما نگه داشتن یک کارتن از نمک بیش از دیگ و بخار همدان به جعبه. به این دلیل و بسیاری دیگر ما نشان می دهد یک نمک انبار. نگه داشتن یک انبار نمک در مقابله و شما فقط می توانید در رسیدن و گرفتن برخی از نیشگون. برخی از Kitchn ویراستاران در واقع استفاده از این لو Creuset قوطی به عنوان یک نمک انبار — و اشاره کرد که آنها مانند درب برای زمانی که از آن استفاده نمی کنید و این واقعیت است که قوطی به اندازه کافی گسترده برای رسیدن به در و پنج انگشتی خرج کردن.

خرید: ظروف سفالین سنگ نما سازی قوطی 26 دلار در Le Creuset

هر یک قابلمه بزرگ کار خواهد کرد برای بسیاری از غذاهای پاستا (ما ترجیح می دهم به استفاده از یک اجاق هلندی به عنوان آب به سرعت گرم در کابل چدن) اما اگر شما در حال ساخت یک گلدان ظرف ماکارونی (یک Kitchn مورد علاقه!) ما نشان می دهد این روزمره پان از Le Creuset. این اندازه مناسب برای هر دستور دارای فضای کافی برای تکان دهنده و پخت و پز کردن یک سس و آسان است به اندازه کافی برای مانور در stovetop.

خرید: Le Creuset امضا 3.5 لیتر روزمره پان $310 در Crate & Barrel

کردم هر چیز دیگری برای اضافه کردن به این لیست ؟ ترک پیشنهادات خود را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de