دستور من را برای مادر من هر سال

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

عزیز Healthyish خوانندگان

من یک ارزان بلژیک آهن است که من خریداری زمانی که من در سمت راست خارج از دانشگاه و بازگشت به زندگی در خانه پدر و مادر در نیوجرسی. زمانی که من نقل مکان کرد, وفل آهن ماندند—من نمی تواند توجیه فضا برای آن در براق-اما-tiny اولین آپارتمان نیویورک. برای 364 روز از سال آن نشسته است را فراموش کرده اید در یک کابینه در پدر و مادر من’ اتاق ناهار خوری. من آن را بیرون بکشد دقیقا یک بار در سال که من و خواهرم به خانه برای تعطیلات آخر هفته روز من و ما را صبح روز یکشنبه در صبحانه.

برای یک خانواده با تعداد بسیار کمی طولانی سنت من همیشه شگفت زده کرد این یکی گیر کرده است. هر سال من با استفاده از همان دستور از ما پلاستیکی نارنجی دستور چسباننده (Pam Anderson‘s نور و ترد وافل که ترکیب شلاق سفیده تخم مرغ را به خمیر به عملکرد طلایی-قهوه ای شبکه های که زندگی می کنند تا نام خود را.) من همیشه همان عکس از مادر من قبل از اینکه ما شروع به غذا خوردن: مطرح خندان با چنگال و چاقو قرار گرفته بالاتر از او شام-بشقاب-اندازه وفل تحت پوشش در انواع توت ها پودر قند و شربت راه او آن را دوست دارد. و من همیشه اضافی برای پدرم که ادعا می کند او به خوردن فقط یکی اما قابل اعتماد است و دو و نیم.

روز مادر وافل دو سال پیش.

البته من قصد ندارم خانه در این آخر هفته حتی اگر پدر و مادر من زندگی می کنند تنها 25 مایل از من و من از دیده می شود نیست مادر من از فوریه. پس وافل کشتی نیست به خصوص به خوبی در این سال من فرستاده او یک بسته مراقبت (سخت پلاگین برای USPS که آیا یک تماس وانت حق از من در ایوان!) من تا به حال برای پر کردن جعبه بیشتر با موارد scavenged از آپارتمان من که به طور طبیعی به معنای وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی: زیبا و قدیمی متال بیسکویت قلع پر از خانه biscotti مورد علاقه او قهوه ساعت اندک اندک خوردن چربی زیتون سبز از Caputo را جریمه-خرده فروش مواد غذایی مستقر در شهر سالت لیک که من دوست دارم; یک baggie فوری مخمر برای پخت آزمایش و خانگی “مخلوط خشک” برای خشخاش نان کیک من می دانم که او ولع مصرف شده است که نیاز دارد فقط شیر, تخم مرغ, و روغن آن را تبدیل به کیک. (و یک کارت من پنج سال پیش و فراموش کرده اند که برای ارسال ایمیل در هر سال پس از…*ادا و شکلک*)

کلر Saffitz را گریپ فروت–دانه خشخاش نان کیک است که همیشه یک برنده است.

الکس لاو

اما در حالی که مراقبت از بسته بندی خوب است و همه آن را هنوز هم نمی حل و فصل این واقعیت است که من می تواند به من مادر یکی از مواد غذایی او به نظر می رسد به جلو به همه سال: او وفل. به خاطر زنده نگه داشتن سنت—که به نظر می رسد مهم تر این سال از همیشه—من پیامک پدرم در اوایل این هفته: آیا شما می خواهید به تلاش برای ایجاد وافل برای روز مادر زوم صبحانه? (او به تازگی کشف زوم و آن را دوست دارد, l فرض کنیم چرا که او آموخته است که چگونه به استفاده از pretty فیلتر.) من پس از دریافت یک رشته طولانی از متون از او از جمله: “مطمئن نیست که در آن نارنجی چسباننده است. Lol.” “اوه. فرار از عصاره وانیل.” “همچنین لازم نیست شیر است.”

اما او را برکت دهد او توافق را امتحان کنید. من مطمئن هستم که من باید کل اعتماد به نفس در خود وفل-توانایی ساخت اما من می دانم که من را بسیار لبخند بزرگ بر روی صورت من وقتی که من به دیدن من مامان خوردن یک در زوم…هیچ pretty فیلتر مورد نیاز است.

خوب من گريه در حال حاضر خداحافظ!

کریستینا Chaey
سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>