این (مسخره خوب) ساندویچ کره بادام زمینی کوکی ها من نمی تواند به توقف ساخت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در آغاز خود به قرنطینه من تنظیم یک هدف برای خودم: در نهایت با استفاده از یک مواد تشکیل دهنده است که من خریداری شده برای یک دستور خاص و پناهگاه لمس نیست پس (من به دنبال در شما یخ خشک jalapeños). من امیدوار بودم این پروژه خواهد به من کمک کند پاک کردن کابینت و الهام بخش برخی از خلاقیت در آشپزخانه, اما من نمی پیش بینی آنچه که تبدیل به بهترین بخش: این به من کمک کرد پیدا کردن مورد علاقه جدید من کوکی دستور غذا.

کشف من عملا دست نخورده کیسه شکر نارگیل باعث شده است تا چند پربار پخت تلاش از جمله غلات و نان موز. اما دسر خانواده من نمی توانم به اندازه کافی از این کره بادام زمینی کوکی “خوب” ساندویچ کرم. نارگیل و شکر را به آنها می دهد خاکی پیچیده شیرینی و بستنی مرکز باعث می شود آنها را در تابستان مناسب درمان. در اینجا این است که چگونه به آنها را.

این نرم و جویدنی کوکی ها با هر آنچه که شما رو در دست

این کوکی ها را از یکی از وبلاگ های مورد علاقه شکلات برای ریحان نهایی هستند قرنطینه پخت پروژه. آنها فقط نیاز به یک تعداد انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده به راحتی سازگار هستند به آنچه شما را در دست داشته و به راحتی با هم در یک کاسه است. شما فقط نیاز به یک کیسه شکر نارگیل (هر چند شما می توانید جایگزین شکر قهوه ای) و یک دسته از موز خالدار یک شیشه کره بادام زمینی و چند قاشق از آرد برخی از خنثی نفت, چلپ چلوپ, وانیل و جوش شیرین.

اول شما مخلوط کره بادام زمینی, روغن و شکر و یک موز له شده را در یک کاسه ریخته تا صاف. Jerrelle خالق شکلات برای ریحان نشان می دهد با استفاده از کره بادام زمینی طبیعی و داشتن آنها را چندین بار من درک می کنم که چرا. در حالی که آنها هنوز هم خوشمزه با به طور منظم کره بادام زمینی, انتظار می رود آنها را به گسترش بیشتر مانند یک ترد شکلات کوکی تراشه. طبیعی کره بادام زمینی مانند Teddie طبیعی کره بادام زمینی کمک می کند تا این کوکی ها پخت تا ضخیم و نرم و جویدنی — مناسب برای سه – چهار-نیش ساندویچ بستنی.

و سپس اضافه کردن آرد و بکینگ سودا و نمک را به کاسه مواد تشکیل دهنده و مرطوب. این دستور غذا خواستار سفید آرد کامل گندم, اما همه ما می دانیم مبارزات پخت راهرو دیر است. من استفاده می شود به طور منظم هر دو آرد کامل گندم و آرد همه منظوره با نتایج عالی. و سپس رها کردن گلوله از خمیر را بر روی ورق پخت و پخت تا زمانی که قهوه ای در اطراف لبه های. زمانی که من احساس من پایان کوکی ها را با یک پوسته سحر و جادو به سبک شکلات نم نم باران از تراشه های شکلات ذوب شده و روغن نارگیل.

همانطور که برای بستنی مرکز Jerrelle خواستار دو عنصر شکلات خوب کرم دستور غذا. حتی زمانی که من استفاده می شود, شیرین, خالدار, موز, شکلات, زیبا, کرم بیش از حد تلخ برای سلیقه من. من ترجیح می دهم به استفاده از بستنی وانیلی یا ساده موز, خوب, کرم, که هر دو اجازه می دهد طبیعی شیرینی کره بادام زمینی و موز و نارگیل و شکر در کوکی ها را از طریق آمده است.

در Kitchn ما ویراستاران توسعه و اولین نام تجاری-دستور جدید در سایت در هر هفته. اما در خانه ما نیز باید خودمان سعی کردم-و-ظروف واقعی است که ما را بیش از و بیش از دوباره — چون کاملا به سادگی ؟ ما آنها را دوست دارم. Kitchn نامه های عاشقانه یک سری است که سهام مورد علاقه ما بیش و بیش از دستور العمل های.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im