شایعات درست هستند: Dunkaroos می آیند و شما می توانید آنها را در Aldi

همکار ’90s بچه ها: چه کسی به یاد می آورد کاملا خرد کردن این پلاستیک تقسیم بسته میان وعده در زمین بازی در زنگ تفریح ؟ در واقع اجازه دهید من سؤالم که. که به خاطر خیره enviously در هر کس دیگری در کافه تریا به اندازه کافی خوش شانس به یک بسته از این در ناهار خود را ،

درمان متشکل از وانیل کوکی ها و رنگین کمان شیرینی رویه خامهای کیک یا شیرینی برای اولین بار راه اندازی شد در سال 1990 اما تولید رسما متوقف شد در سال 2012 — بر خلاف بسیاری از. بهترین شما می توانید انجام دهید از آن زمان بود که پیشنهاد برای یک کهنه نسخه در eBay. مردم آن را به زودی فراموش نکنید که این دلتنگ مورد علاقه یا. مورد در نقطه است ؟ این سه نتیجه جستجو هنگامی که شما در جستجو گوگل “Dunkaroos.”

در حالی که وجود داشته است rumblings در حالی که از امروز ما در نهایت می دانیم که پاسخ به این سوالات (به ترتیب): نمی کنه, بله, شما می توانید (از تابستان امسال!), و قطعا نه. به طوری که شما می توانید آنها را برای مطمئن ؟ پاسخ این است که آلدی.

هنگامی که ما برای اولین بار گرفتار باد از همه جدید راه اندازی می افتد در Aldi در ماه اوت اعلام کرد که Dunkaroos بودند در میان آنها بود به خاک سپرده عمیق در صف. ما تقریبا نمی توانستم باور ما ، در طولانی تاریخ و زمان آخرین!

در حالی که ما ممکن است بسیاری از جزئیات دیگر در اطراف بازگشت ما نمی دانیم مهم ترین چیز عالی است که Dunkaroos در دسترس خواهد بود برای خرید در Aldi شروع اوت 5, قیمت 1.50 دلار در هر کیسه. علاوه بر این, مردمی در بیش از Dunkaroos HQ نشان داده است که شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن Dunkaroos در فروشگاه رفاه و دیگر خرده فروشان مواد غذایی در سراسر کشور شروع در ماه جولای (که در حال حاضر).

اگر شما احساس فوق العاده نوستالژیک و یا شاید هرگز فرصتی برای سعی کردم به Dunkaroos و در همه حال در حال حاضر شانس خود را برای دیدن آنچه که همه سر و صدا است در مورد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im