راز بهتر است سالاد تخم مرغ? کوره تخم مرغ خود را.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که شما می توانید با تخم مرغ. همانطور که ما یاد گرفته ایم در این سال در حال حاضر انجماد تخم مرغ ها را (!!) بزرگ سرخ شده با تخم مرغ, جولیا کودک کامل, فرانسوی, املت تنها 14 ثانیه و حتی نمی گرفتن من شروع شده است در هیبت الهام بخش گردباد املت. در حال حاضر استیون Raichlen نویسنده کباب مقدس سری و مجری پروژه دود و پروژه آتش نشان در PBS, یک پیشنهاد برای شما: کوره تخم مرغ خود را.

“Deviled تخم مرغ درست کردم بهتر او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده به Instagram این هفته است. “پس آیا سالاد تخم مرغ.” این ویدئو نشان می دهد که سه آرامی دباغی, تخم مرغ, عرق کردن آن را در یک کوره داغ اما نمی دهد اطلاعات بیشتر در مورد چه باید بکنید با آنها. خوشبختانه Raichlen پرکار نوشتن به معنی خاص و دستورالعمل ها به راحتی دنبال می کردن. در 2015 مقاله برای HuffPost او توضیح می دهد که شما به سادگی می توانید مجموعه ای از تخم مرغ خام هنوز در پوسته خود در رنده بیش از وزش آتش. سپس شما فقط به نوبه خود آن را با انبر آن را به عنوان کوره برای سه تا چهار دقیقه در هر طرف تا آن را پس از اتمام پخت و پز. “مرتب کردن آن مانند سخت جوش,” او توضیح می دهد. “اما بدون آب است.”

هنگامی که تخم مرغ در حال پخت و پز به پایان رسید, شما می توانید آنها را در هر راه شما ممکن است به طور معمول استفاده از یک سخت آب پز تخم مرغ. او نشان می دهد کباب طرف, اما آن را نیز می تواند کار در کبابی نسخه salade Niçoise (کوره تن کوره تخم مرغ گریل سبزی) و یا صرفه جویی در یک یا دو برای یک کبابی گوشت و تخم مرغ گریل شده نسخه رامش.

واقعا سخت در پانسمان تا تخم مرغ Raichlen به راهنمایی های بیشتر: “هر کسی هر گونه HB تخم مرغ باقی مانده از عید پاک ؟ من 2 کلمات برای شما: دود و شیطان است.” دوباره پست ارائه نمی دهد خیلی, اطلاعات, اما, پیر HuffPost قطعه می کند: پس از شما سخت آب پز (یا یک فرض گریل شده) تخم مرغ ها را پوست کنده, آنها, و سرد آنها را به شما قرار داده و آنها را در 225 درجه سیگاری تا زمانی که “دود معطر و قهوه ای طلایی” در حدود 10-15 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>