کوتاه و شیرین در چه مدت به کوره مرغ

کباب مرغ که آیا شما در حال تلاش ران یا کل یک پرنده نیاز به کمی اعتماد به نفس است. شما می خواهید گوشت است که به

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

کباب مرغ که آیا شما در حال تلاش ران یا کل یک پرنده نیاز به کمی اعتماد به نفس است. شما می خواهید گوشت است که به درستی پخته شده بدون اینکه خشک — و شما نمی خواهید به قطع باز هر قطعه را به مطمئن شوید. خوشبختانه زمان دما و دماسنج قابل اعتماد را به شما مرغ از کوره است که استرس و خوشمزه است.

دستور العمل های دقیق کنار (ما رو چند اگر شما نیاز به یک) دانستن زمان مناسب برای کباب کردن مرغ معنی است که شما قدرت برای ریف با هر قطعه مرغ و سرکه شما. این است که چه مدت شما نیاز به گریل مرغ — و آنچه شما باید بدانید که برای دریافت آن کبابی درست است.

بهترین درجه حرارت برای مرغ گریل شده

ترین کبابی مرغ دستور العمل های تماس برای ترکیبی از مستقیم و غیر مستقیم گرما. حرارت مستقیم باعث ایجاد علائم کوره و خوشمزه crispness در پوست مرغ در حالی که حرارت غیر مستقیم آشپز مرغ تمام راه را از طریق به استخوان. بدون توجه به این دستور العمل تمام کبابی مرغ پخته باید به 160°F قبل از حذف شدن از کوره; برخی از حمل بیش از پخت و پز آن را به حرارت 165 درجه F. استفاده از دیجیتال پراب دماسنج برای بررسی مرغ داخلی متوسط در ضخیم ترین قسمت از قطعه — یک دماسنج است که خود را بهترین شرط برای تضمین مرغ خود را آبدار است.

در اینجا چگونه به کوره سینه مرغ

بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ یک بوم خالی برای کباب. شما می توانید در آن بخیسانید و سس و فصل آنها را برای همه چیز از غذا دبستان برای شام ساندویچ. آنها نیز نسبتا سریع-پخت و پز برای مرغ. کوره کل سینه بیش از حرارت مستقیم برای 5 تا 6 دقیقه برای علائم کوره و سپس انتقال آنها را به حرارت غیر مستقیم به پایان پخت و پز برای 15 دقیقه.

در اینجا چگونه به کباب ران مرغ و دستگاه کلرزنی

ران و دستگاه کلرزنی بسته یک تن از عطر و طعم خود را اندازه ریزه اندام. کبابی با پوست و استخوان ران و دستگاه کلرزنی هستند کمی سخت تر به طبخ در کوره. شما می خواهید به نگه داشتن چشم بر روی آنها در حالی که چربی آشپز و مطمئن شوید برای اجتناب از استخوان هنگامی که درجه حرارت به عنوان خوانده شده. طبخ مرغ ران و دستگاه کلرزنی برای 20 تا 30 دقیقه روی حرارت غیر مستقیم. و سپس انتقال آنها را به حرارت مستقیم به ترد پوست خود را برای 5 تا 6 دقیقه است.

در اینجا چگونه به کوره یک مرغ کامل

کل مرغ گریل شده کاملا بلند پروازانه! اما هر دو آبجو می تواند جوجه و spatchcocked مرغ طبخ کارآمد در کوره (بدون حرارت تا تمام خانه خود را). آبجو می تواند مرغ را حدود 1 ساعت در کوره — با استفاده از ترکیبی از پوشش غیر مستقیم گرما و حرارت مستقیم. Spatchcocked کل جوجه 45 دقیقه روی حرارت غیر مستقیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن