کوچک Cookware نام تجاری ما Editor-In-Chief را دوست دارد در حال حاضر در دسترس در غرب علم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.علم غرب م

توسط DASTESALAMATT در 10 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

علم غرب ممکن است ما رفتن به برای شیک سرگرم کننده ملزومات و اواسط قرن مدرن دکور, اما آنها همچنین باور نکردنی انتخاب وسایل آشپزی که نباید نادیده گرفته است. در واقع خرده فروش سهام برخی از Kitchn ترین-عاشق کوچک و DTC برندها از جمله مواد آشپزخانه GreenPan, همکار, W&P و اخیرا زیره وسایل آشپزی مورد علاقه ما Editor-in-Chief, ایمان!

شما ممکن است به یاد داشته باشید زیره سیاه از این نظر که در آن ایمان raved در مورد وسایل آشپزی شیک, طراحی, زرق و برق دار colorways و عملکرد برتر است. "آنها سنگین و گرما به طور مساوی و نچسب عملکرد است جایی بین درست کتری نچسب و منظم پان" او گفت: از قطعات. "نه به طور کامل چوب-رایگان (تخم مرغ گیر کمی) اما هنوز هم کارایی بالا و بسیار زیبا به در نگاه کنید."

دوستدار محیط زیست وسایل آشپزی — موجود در Perracotta (صورتی و terra cotta — آن را دریافت کنید?), مریم گلی, کرم نیروی دریایی و خاکستری ساخته شده است بدون تفلون و مواد شیمیایی مضر بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر چیزی تند و زننده نفوذ در مواد غذایی خود را. هر قطعه امن فر تا 650 درجه فارنهایت و آن را توصیه می شود شما با استفاده از چوبی ، سیلیکون و پلاستیک یا نایلون و ظروف برای جلوگیری از آسیب رساندن به سطح نچسب. پاکسازی آسان است: فقط به گلدان و تابه یک اسکراب ملایم و غیر ساینده اسفنج یا کهنه ظرف شویی در گرم آب و صابون. هنگامی که شما انجام می شود نگه داشتن وسایل آشپزی و سازمان یافته (و آشپزخانه خود را بدون درهم و برهمی) در مغناطیسی پان دندانه دار کردن ذخیره سازی و بوم درب دارنده همراه با هر مجموعه ای است. به طور جدی مبتکرانه!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن