Sony a7R IV قادر به دوربین بدون آینه بیش از 2000 دلار

منتشر شده Jun 3, 2020 | dpreview کارکنان قبلی 1 مقدمه 2 بعدی اگر شما از ع

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

منتشر شده Jun 3, 2020 | dpreview کارکنان

اگر شما از علاقه مندان جدی و یا کار حرفه ای, بهترین دوربین های دیجیتال در بازار به شما هزینه خواهد شد حداقل 2000 دلار. که مقدار زیادی از پول, اما به طور کلی این دوربین ارائه بالاترین رزولوشن و بهترین کیفیت ساخت و ویدئو پیشرفته ترین امکانات در خارج وجود دارد و همچنین به عنوان سریع پشت سر هم نرخ و درجه یک فوکوس اتوماتیک.

رقابت در این بخش بازار شدید است و صادقانه وجود دارد هیچ چیز مانند یک " بد " دوربین در این قیمت-نقطه. به عنوان مثل ما برداشت دو برنده که هر دو درآمد ما محکم, توصیه برای کمی دلایل مختلف.

برای نگه داشتن این دوربین به عنوان مقایسه, ممکن, ما, مجموعه بالا محدود قیمت در حدود $4000.


آینه انتخاب کنید: Sony a7R IV

Sony a7R IV یک دوربین است که می توانید فقط در مورد هر چیزی. آن را مشترک ما-برنده برای این دسته بندی به دلیل آن ترکیبی از گسترده وضوح یک صنعت پیشرو, فوکوس اتوماتیک, اجرای, در, دوربین, ثبات و خوب ویدیو 4K قابلیت های.

این a7R IV churns از 61MP تصاویر که پر از جزئیات به صورت همهجانبه چشم انداز, تصاویر, اما آن را نیز می توانید انجام دهید تا 10 فریم در ثانیه است که در ورزش-تیراندازی نشد. این سیستم فوکوس خودکار هوشمندانه آهنگ های انسانی و غیر انسانی افراد با قابل توجه سرسختی و طیف گسترده ای از availale E-ماونت لنز باعث می شود a7R IV یکی از متنوع ترین عکاسی ابزار در اطراف.

DSLR انتخاب کنید: نیکون D850

نیکون D850 پیشرفته ترین DSLR است که ما تا کنون دیده ام که اساسا بدان معنی است که آن را به پیشرفته ترین DSLR تا کنون ساخته شده است. این هم یکی از سخت ترین و بهترین به استفاده از.

است که می گویند این یک دوربین مناسب ، این D850 این ویدیو 4K مشخصات بسیار جامد, اما آن را نمی تواند نگه داشتن شمع به اجرای بدون آینه سونی a7R III (و چند تن دیگر آینه رقبا) و به طور کلی عالی 153-نقطه فوکوس خودکار سیستم می تواند کمی ناراحت بود اما برای بسیاری از عکاسان این به احتمال زیاد به تعداد شکایات جزئی. به عنوان یک همه جانبه مجری برای عکسهای متمرکز عکاس D850 سخت است به ضرب و شتم و باید باقی می ماند برای سال های بسیاری آمده است.


در حالی که ما به توصیه های بالا ما بالا نگه داشتن خواندن این راهنمای خرید برای دیدن اگر یک دوربین دیگر ممکن است یک حق برای شما.

همچنین در دسترس:

* این دوربین دارای بررسی نکرده است و در نتیجه واجد شرایط برای یک جایزه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب