فوق العاده-راه آسان برای کشف کردن که خود را به فروشگاه مواد غذایی است که حداقل مشغول

در گذشته (زمانی که B. C. ایستاده بود برای چیزی غیر از “قبل از Coronavirus”) رفتن به فروشگاه مواد غذایی در یک زمان نا مناسب بود به سادگی یک کشیدن. اگر شما تصمیم به رفتن در اوج ساعت, شما ممکن است پیدا کردن راهرو به jam-packed, خوشه از مردم جمع آوری شده در اغذیه فروشی ها و نانوایی شمارنده و خطوط snaked در اطراف فروشگاه محیط در انتظار پرداخت. آن را نفرت انگیز و ناخوشایند است ؟ بله. اما بیش از حد شلوغ فروشگاه مواد غذایی هرگز به عنوان یک خطر بهداشت عمومی. البته در حال حاضر پاسخ به این سوال بسیار متفاوت است.

در حال حاضر که فروشگاه های مواد غذایی باید اجرا افزایش ایمنی و اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارگران و خریداران آن را در تمام غیر معمول به نشان می دهد تا به سوپر مارکت برای پیدا کردن یک اجتماعی فاصله خط از ماسک استفاده کنندگان گسترش فراتر از فروشگاه های ورودی. بسیاری از فروشگاه ها در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم است که می تواند اجازه داده می شود در داخل در یک بار. و به خاطر همه سلامت همه ما می خواهید برای دریافت در داخل و خارج بدون نیاز به عبور از مسیرهای با بیش از حد بسیاری از مردم است.

چون زمان تبدیل به یک تخت دایره و روز ما که همه melded به شکل یک بلند و کشیده کردن MonUesDesThurFriTurDay آن را دیگر امن برای guesstimate که شما در داخل و خارج در یک روز سه شنبه در 9.متر و یا پنج شنبه در 6 p. m. بدون شک. خود را معمول زمان ممکن راه بیشتر شلوغ این روزها یا شاید شما دیگر نمی تواند در طول معمولی خود را ترجیح داده در زمان. این ما به ارمغان می آورد به ما هوشمند نکته: استفاده از نقشه های گوگل برای اطلاعات حمایت نمایی از وقتی که برای بازدید از فروشگاه مواد غذایی محلی شما در طول آن حداقل ساعت های شلوغ. دیدن این برنامه با استفاده از داده های تاریخی برای پیش بینی محدوده حداقل به محبوب ترین بار که مردم در مکان های خاص مانند فروشگاه ها ، پارک ها و رستوران ها.

به منظور دسترسی به این نمایش به سادگی گوگل فروشگاه مواد غذایی محلی خود. یک نوار ظاهر خواهد شد در نتایج جستجو (در سمت راست) نشان می دهد که محبوب بار بر اساس داده های تاریخی. این شهر همچنین دارای یک “زنده” نمایش است که نشان می دهد چگونه مشغول فروشگاه است که در این لحظه. در حالی که این ویژگی به این معنی نیست که یکی از ویژگی های جدید ما فکر آن را می تواند به ارزش یادآوری و چیزی را به استفاده از زمانی که شما با دقت در زمان خرید مواد غذایی خود را.

چه زمانی شما در حال پیدا کردن است که بهترین ها را برای خرید مواد غذایی در این روز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>