تعجب آور نکته برای شیرین ترین کبابی, کدو سبز

بهترین راهنمایی پخت و پز می آیند زمانی که شما حداقل انتظار آن. این خاص تکان خوردن کباب الهام آمار با تشکر از مصاحبه بین فرانسیس لام و اشلی کریستنسن در جدول پر زرق و برق. بحث فراتر رفت و معمولی دو منطقه آتش بحث و یا یکی دیگر از مانیفست گاز در مقابل زغال چوب. در عوض آنها به طور مشترک بیشترین روشنگری با رویکرد کباب سبزیجات است که من شنیده ام در سال: سبزیجات فصل پس از کباب. در اینجا چگونه کریستنسن — برنده جایزه آشپز حرفه ای — آن را ندارد.

نمک سبزیجات خود را پس از کباب برای بهتر و عطر و طعم قهوه

تفکر متعارف خواستار چاشنی سبزیجات پیش از کباب. ایده این است که نمک می تواند به جلو و آب اضافی از سبزیجات و توجه به زمان کافی که چاشنی رطوبت حتی می تواند reabsorbed از طریق یک فرایند اسمز. این همان فرایندی است که علم پشت شور و چرا شما اغلب استیک و بزرگ دیگر گوشت و چاشنی خوبی در پیش از پخت و پز.

مشکل با این ایده است که رطوبت بیش از حد در واقع همچنان در سطح سبزیجات وقتی که شما آماده به طبخ. این مرطوب سطح برگ بیرونی در معرض بخار و مهار براونینگ. کریستنسن منتظر به فصل سبزیجات خود را تا زمانی که منافذ سبزیجات در حال گسترش و باز از کباب و سپس آنها به عنوان سرد به یک tastable حرارت ادویه ها جذب مواد غذایی است.

چگونه به کوره سبزیجات مانند جیمز ریش برنده جایزه آشپز

خود را آماده سبزیجات برای کوره به عنوان شما معمولا اما جست و خیز نمک. برای کدو سبز که به معنی برش آنها را از درازا به 1/4 اینچ ضخامت “استیک لازم داریم.” این باعث می شود آنها را آسان تر به مانور در کوره از cross-cut, سکه, و در معرض و گسترده در سطح منطقه برای اطلاعات بیشتر تماس مستقیم با کوره های. گرمای ذغال یا گاز کوره پس از آن محل فقط-برش سبزیجات بر روی روغن به خوبی دریچه های شبکه ای. نه نفت یا فصل از سبزیجات ، کوره تا مشخص دودی و مناقصه و سپس انتقال آنها را به یک صفحه گرامافون و فصل آنها را در حالی که گرم است. من سعی کردم این را در خانه و در بر داشت که این روش به کدو شیرین عطر و طعم و بیشتر toothsome (نه احساساتی!) بافت.

شما تلاش کرده اند که از این تکنیک ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im