بالا 10 وعده های غذایی من دسته کوک و بیش

من در مورد شما نمی دانم, اما من فقط یک کمی سوخته در پخت و پز در حال حاضر. وقتی که من احساس ترد و خسته استراتژی من این است که به پایین در دسته پخت و پز. اگر من نیاز به طبخ آن کمک می کند تا برای انجام آن فقط یک بار در هفته. من عاشق امنیتی از داشتن برخی از مواد غذایی squirreled دور در یخچال یکشنبه شب برای YOYO شام در شب مشغول. و جایزه ؟ برخی از مورد علاقه من را جلوتر وعده های غذایی بهتر و بهتر است که آنها را نشسته در یخچال برای چند روز.

من بالای 10 را-پیش غذا

در اینجا وعده های غذایی من شده است با محبت و با تکیه بر اکثر این بهار اغلب ساخته شده با دسته ای از برنج قهوه ای. بسیاری از این فقط نیاز به یک تکه میوه و یا یک سریع سالاد سبز برای احساس مانند یک وعده غذایی کامل است.

آسان, گیاهی, لوبیا سیاه و فلفل قرمز از اجاق گاز کند.

که من مطالعه بیشتر-ساخته شده, لیست, من می دانم چقدر گوشت بخوریم — به خصوص مرغ. این فلفل قرمز یک دلچسب گیاهی-محور جایگزین است. من دوست دارم که این عمدتا ساخته شده با شربت خانه مواد تشکیل دهنده و همچنین با لوبیا خشک (بدون خیس کردن مورد نیاز برای این دستور غذا).

دریافت دستور العمل: آرام پز لوبیا سیاه و فلفل قرمز

حموس کاسه دودی, سبزیجات, یک ستاره در حال افزایش.

من از دست رفته حموس کاسه برای بیش از حد طولانی است. در حال حاضر من چنین فن. من خرید یک ظرف حموس در مواد غذایی هر هفته و سپس کباب یک دسته از سبزیجات با فلفل قرمز دودی و آنها را با هم خوردن. کودک نو پا من را دوست دارد حموس بیش از حد آن را بزرگ برای همه ما است.

دریافت دستور العمل: دودی, سبزیجات سرخ حموس کاسه

پیتزا, فرفره, از همه نوع.

من عاشق پیتزا فرفره و من شرمنده از آن! گاهی اوقات من یک دسته ای از هیچ-مخلوط کردن خمیر; گاهی اوقات من فقط خرید خمیر پیتزا در فروشگاه مواد غذایی. پس من جمع کردن فرفره با هر پنیر و تکه سس یا بیت از باقی مانده گوشت من در یخچال. من از این جلوتر اما آنها به ندرت گذشته; بچه ها من آنها را دوست دارم بیش از حد.

دریافت دستور غذا: پیتزا قشنگ فرفره

من تمام زمان های مورد علاقه نخود خورش با اسفناج و لیمو و شیر نارگیل.

این خورش نخود است که با الهام از چانا ماسالا اما سازگار با ریف در چیزهایی که من همیشه باید در شربت خانه من: خورشید گوجه فرنگی خشک شده, نارگیل, شیر, اسفناج منجمد. آن را غنی و لوکس اما همچنین دارای مزه تند با لیمو. اگر من مجبور به انتخاب یکی از دستور العمل های خود را هر هفته برای همیشه در آن خواهد بود این دست پایین.

دریافت دستور العمل: نارگیل پخته اسفناج & نخود با لیمو

دسته ای بزرگ از بو داده (یا کبابی) ران مرغ.

فریب آمیزی آسان کشیده مرغ با بیکن.

این دستور غذا طعم بسیار غنی با عمق عطر و طعم است که باعث می شود شما تعجب می کنم در مورد آن بسیار کوتاه لیست از مواد تشکیل دهنده. اما سحر و جادو از بیکن تازه رازیانه و ران مرغ.

دریافت دستور العمل: مرغ Ragù با بیکن

اعتبار: ایمان دیورند

دو-می تواند فوری دیگ مرغ شام.

این واقعا یک دستور العمل اما بیشتر از یک فرمول: شیر نارگیل, بجوش و خروش آمدن سس برخی از مرغ (یا یک سر و کلم که با این نسخهها کار به زیبایی بیش از حد). من عاشق ساخت یک ظرف پر رو مثل این هر هفته در فوری گلدان. فوری شام.

دریافت دستور العمل: خوشمزه عملی فوری گلدان شام من را در هر هفته

لمونی سوپ با ماکارونی.

در اینجا یکی دیگر از قابل اعتماد فرمول: طبخ یک زمین کوچک مرغ (یا سوسیس گیاهی) اضافه کردن برخی از سبزیجات و آروماتیک سپس براث. در نهایت تعداد انگشت شماری کوچک ماکارونی. Ta-دا! سوپ. این یکی احساس می کند مناسب برای فصل بهار.

دریافت دستور العمل: لیمو و رزماری مرغ وماکارونی, سوپ

اعتبار: عکس: Ghazalle Badiozamani; مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده: Brett Regot

مدرسه قدیمی tacos. نوستالژی در آن بهترین.

آنچه را جلوتر دستور خلاصه بدون tacos? به تازگی من شده اند کاملا ولع مصرف کننده گوشت tacos. من گوشت گاو در یک پنج شنبه شب پس از آن فقط پخت tacos به سرعت زمانی که ما در حال آماده خوردن است. Easy-peasy.

دریافت دستور العمل: گوشت چرخ آسان Tacos

یک تخم مرغ نوعی غذای شکم پر با باقی است.

من همیشه رفتن به فشار مفهوم فر املت بر شما; آنها خیلی آسان است! من با استفاده از این ساده پایه تخم مرغ و شیر به عنوان یک کشتی بیش از حد برای هر پس مانده غذا سبزیجات یا پنیر. فقط در برابر در و پخت. خوب برای شام, صبحانه یا ناهار.

دریافت دستور پخت: صبحانه Burrito تخم مرغ غذای مرکب از گوشت وارد

های مورد علاقه خود را دسته ای-پخت و پز دستور العمل گرفتن شما را از طریق در حال حاضر ؟ چه چیزی باعث خوب را پیش رو دستور غذا را در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>