بالا 12 دسر یخ زده در معامله گر جو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

معامله گر جو باعث می شود چیدن مناسب دسر را به عنوان آسان به عنوان (منجمد) پای… یا کیک…و یا کوکی ها…. یا بستنی… که همه به لطف فروشگاه های افسانه فریزر راهرو است که به دسر است که نه تنها خوشمزه هستند بلکه مرده ساده برای آماده سازی. (اشاره: بسیاری از ارائه آنها نیاز به چیزی بیشتر از اجازه دادن به آن گرم شدن در آشپزخانه خود را قبل از خدمت.) چه چیزی ساده تر از که ؟

از آنجا که ما در حال امید بستن برای ساده ترین دسر ممکن است در این تابستان ما بدیهی است که خروج بخش سخت تا معامله گر جو. در اینجا بهترین از دسته:

این فصلی است که در مورد شما تنها در تابستان هنگامی که شما در پیدا کردن یکی از شما زده طلا. هنگامی که شما طعم آن شما هرگز در یک میلیون سال حدس می زنم که این پای قبلا یخ زده. ترش, tangy key lime کشک و روغنی سبوس پوسته طعم مانند معامله واقعی است. اضافه کردن چند dollops از خامه و هیچ کس نمی خواهد می دانم که شما که همه شما بود باز بسته است.

2. مینی کیک پنیر مخروط 3.99 دلار برای یک جعبه چهار

لحظه ای که من این یخ زده کیک پنیر مخروط امتحان کنید من سوگند یاد آنها بهترین چیزی که من تا کنون خورده است. کیک پنیر پر است فقط سطح مناسب از شیرینی. این fancily لوله کشی به هر لعاب بادام با پوسته پوسته که باعث می شود این دسر منحط نگاه مانند شما آنها را خرید از بوتیک patisserie.

3. کره بادام زمینی نوجوانی , $4.99 برای نه اونس جعبه 12 منجمد blondies

در حالی که شما قطعا می توانید مایکروویو این کره بادام زمینی و ژله-الهام blondies برای سی ثانیه است که خواهد شد در نتیجه ooey, چسبناک, گرم, لذت, ممکن است من پیشنهاد رفتن به ارضاء فوری مسیر و خوردن آنها را از فریزر? این مسلما بهتر از منجمد Snickers…

4. کوتاه نگه داشتن مخروط مخروط بستنی 3.99 دلار برای یک جعبه 8 مخروط

وجود دارد یک دلیل این است که محبوب ترین دسر در تریدر. که دلیل ؟ آنها کامل نیش دسر. اگر شما پیدا کردن یک جعبه از این در فریزر راهرو به ما نفع شما چطور ؟ دو جعبه!

5. Speculoos کوکی, کره, پنیر گزش $4.49

معامله گر جو فرقه های مورد علاقه Speculoos کوکی کره swirled در بالای ده خوش طعم پنیر گزش. فقط گرم شدن بسته در یخچال به مدت دو ساعت و شما خوب به آن بروید.

6. نیویورک دلی سبک پخته کیک پنیر $6.99

این کیک پنیر لذتبخش خامه و طعم بسیار بهتر از برچسب قیمت را نشان می دهد. بهترین بخش ؟ آن تنها نیاز به گرم شدن در دمای اتاق به مدت یک ساعت.

7. مذاب شور تافی, Macarons, $3.49

یک انفجار سریع برای 40 ثانیه در مایکروویو و شما را بطرف خود کش کرد به چسبناک تافی و روح macaron کوکی ها در هیچ زمان. شکلات مذاب انواع جامد گزینه بیش از حد.

چه بهتر از لیمو کافه ؟ کامل پخته و قبل از برش لیمو میله است که شما را از فریزر. با تشکر از شما معامله گر جو.

9. فرانسوی, Macarons, $4.99

هر جعبه شامل یک دوجین از این ظریف کوکی ها را که هزینه گزافی اگر شما آنها را خرید در یک نانوایی! اجازه دهید آنها را یخ زدایی برای یک ساعت قبل از حفاری در.

10. تمشک Tarte, $6.49

در حالی که شما می توانید حرارت تا این تمشک ترش به ترد شیرینی پوسته اگر شما نمی خواهید به زحمت با یک فر را در دمای اتاق برای یک ساعت یا دو. آن را هنوز هم خوشمزه سرد.

11. مینی پای Medley, $4.49

اگر شما می خواهم به جای مقابله با سر و صدا از آماده شدن کل پای شما می توانید پخت این مینی توت فرنگی, زغال اخته و هلو کیک فقط برای 10 دقیقه.

12. Tiramisu های انجام $6.99

اگر شما برنامه ریزی در داشتن یک شام به دنبال آن با showstopper بر این برای دسر. چه چیزی می تواند بهتر از اسپاگتی سیر, نان, چند بطری از آب و یخ زده تیرامیسو ؟

آیا ما به دست هر یک از مورد علاقه خود را? به اشتراک گذاری با ما در نظرات!