راهنمای نهایی برای خرید تخم سبز چیلس

تخم سبز شیلی فصل است که اساسا سه ماه جشن (در طول تابستان!) در احترام فلفل را در ایالت New Mexico. و حتی اگر شما نمی توانید جسمی بازدید از دولت که در آن بوی شعله بو چیلس wafts فوق اطراف تقریبا در هر گوشه شما می آورد طعم و مزه از هچ ولی صفحه اصلی به شما. بله, آن را ممکن است برای خرید تازه فلش-منجمد یا بو داده تخم سبز شیلی از تعدادی از خرده فروشان آنلاین — ما به شما بگویم که چگونه.

آنچه در حال تخم سبز چیلس?

تخم سبز چیلس در حال رشد در تخم بارور ولی در نیومکزیکو یک منطقه است که گاهی اوقات به عنوان “دره نپا سبز شیلی.” این خاص بلند و فلفل سبز و یک پسر عموی دور به آناهایم فلفل اما با عطر و طعم خیلی بیشتر و گسترده تر گرما طیف.

“بخشی از آنچه که باعث می شود آنها را بسیار منحصر به فرد هستند که شرایط رشد تنها در دسترس در اینجا در تخم دره می گوید:” Taylor Mitchell, Grace, معاون رئیس جمهور از عملیات در تخم شیلی فروشگاه. “ما خشک و سوزان تابستان روز و شبهای تابستان خنک و باور نکردنی خاک به کمک همه که طعم منحصر به فرد از تخم سبز, خوراک لوبیای پر ادویه.”

چگونه من می دانم اگر من تخم سبز چیلس در حال معتبر است ؟

متاسفانه با توجه به فلفل را آرزو شهرت در سراسر کشور کلاهبرداری یک مسئله بزرگ برای تخم شیلی تولید کنندگان است. “ما دیدن شیلی از مکزیک, کلرادو و تگزاس و کالیفرنیا به بازار عرضه شده به عنوان ‘دریچه’ سبز شیلی هنگامی که آن را نیست.” میچل می گوید. “تنها درست تخم سبز شیلی است که در تخم دره در, New Mexico.”

برای پرداختن به این موضوع در سال 2016 تخم شیلی انجمن یک گروه از تخم دره کشاورزان و تجار ایجاد یک گواهینامه علامت برای تخم سبز شیلی محصولات. این انجمن همچنین ادامه مبارزه قانونی به علامت تجاری تخم نام, که آن را محدود به استفاده از محصولات رشد کرده در تخم دره. “ما توصیه می کنیم که مصرف کنندگان چک برای این نماد به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن معتبر تخم سبز شیلی” میچل می گوید.

چگونه می توانم خرید تخم سبز چیلس?

اگر شما به دنبال به خرید تازه هچ سبز chiles, تابستان فصل برداشت است زمان برای انجام آن است. تخم شیلی فروشگاه شروع به پذیرش قبل از دستور در اوایل ژانویه و ارائه می دهد 15% تخفیف برای قبل از دستور.

ما به طور معمول شروع به برداشت تازه هچ سبز شیلی در اطراف پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت” میچل گفت. “[فصل برداشت] به پایان می رسد به عنوان به زودی به عنوان ما یک ضربه محکم و ناگهانی سرد است که معمولا در اطراف اوایل اکتبر. اما هرگز ترس! ما همچنین فروش بو داده تخم سبز شیلی و jarred تخم سبز شیلی در طول سال.”

“با توجه به اختصار از فصل و بیش از حد متمرکز جغرافیایی در دسترس ترین تخم شیلی فلش-منجمد برای حفظ طراوت و تازگی آن — حتی در نیومکزیکو می گوید:” راب هلند اجرایی رئیس 505 جنوب غربی. “عمر تازه بو داده شیلی کوتاه است به طوری که حتی کسانی که قادر به خرید تازه معمولا توقف بخش عمده ای از آن و یخ چیلس در طول سال است.”

505 غربی ارائه می دهد تعدادی از تخم سبز شیلی محصولات در طول سال است که عبارتند از: jarred شعله بو شیلی salsas و سس. “ما شیلی می رود از مزرعه به فریزر در سه ساعت و سلیقه فوق العاده تازه همه سال-دور” هلند گفت. “ما هرگز استفاده از هر گونه آب و ما بسته محصولات ما در قالب های شیشه ای بنابراین شما می توانید ببینید بافت و کیفیت.”

5 مکان برای خرید تخم سبز شیلی در حال حاضر

چه از شما انتظار دارند ؟ باید دستور شما تخم سبز شیلی هنوز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im