راهنمای نهایی برای خرید ماسک برای پوشیدن به فروشگاه مواد غذایی (و فراتر از آن)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به ماسک یا نه ، که دیگر از سوال است. پس از اولیه اشتباه (و گیج کننده) پیام در مورد ماسک صورت آن را در حال حاضر روشن است: پوشیدن ماسک کمک می کند تا محافظت از دیگران است و توصیه می شود توسط CDC هنگامی که در مکان های عمومی به خصوص در فضاهای سربسته مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. به یاد داشته باشید PPE (به عنوان مثال فولاد ماسک و N95 ماسک) باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران; پارچه پوشش صورت کفایت خواهد کرد برای ما مردم عادی.

اما آنچه که دقیقا باید شما به دنبال در خرید و که در آن شما باید دریافت کنید ؟ ماسک صورت به سرعت در حال فروش و تحویل بار آهسته به عنوان تولید ژرمن برای دیدار با این عظیم جهانی نیاز است. ما در اینجا برای پاسخ به سوالات خود را. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید ماسک صورت در حال حاضر.

در اینجا به همین دلیل شما باید یک ماسک به فروشگاه مواد غذایی.

دکتر دونالد Schaffner مواد غذایی میکروبیولوژیست در دانشگاه راتگرز همراه با یک تیم از کارشناسان در NC State University دولت به سادگی و به طور واضح است که “پارچه پوشش صورت ممکن است کمک به گرفتن ذرات اخراج توسط سرفه یا عطسه و کاهش گسترش این ویروس توسط افرادی که ممکن است آلوده شود اما در حال نشان دادن علائم است.”

با توجه به Schaffner “این مهم است که به پوشیدن ماسک صورت در هر زمان به شما خواهد شد در اطراف افراد دیگر … به خصوص زمانی که اجتماعی فاصله ممکن نیست (به عنوان مثال در فروشگاه مواد غذایی). تعداد قابل توجهی از موارد COVID-19 شده است به عنوان یک نتیجه با تماس با افرادی که از قبل علامت دار یا بدون علامت. آن را یک اقدام احتیاطی برای پوشیدن یک ماسک صورت را امتحان کنید برای به دام انداختن ذرات ویروس است که شما ممکن است بازدم. هر چند ماسک صورت کامل نیست آنها را به نظر می رسد به طور بالقوه برخی از اثر در معرض خطر پس از آن بهترین عمل است.”

این مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که پارچه پوشش صورت نیست 100 درصد موثر در جلوگیری از انتقال ویروس مانع فیزیکی است که تصور می کند جامعه انتقال, توضیح می دهد که CDC.

چه معیارهایی باید برای نگاه در یک ماسک?

CDC دستورالعمل در حال حاضر طرح است که در صورت پوشش باید کارهای زیر را انجام دهید:

تا آنجا که توصیه می شود در صورت ماسک مواد می رود CDC نشان می دهد که یک دست دوخته شده به عنوان مثال ساخته شده از چندین لایه از پنبه امن با کش مو و یا روابط. آنها توضیح دهید که شما نیز می توانید با استفاده از یک تی شرت یا bandana در خرج کردن.

وجود دارد یکی دیگر از ویژگی های ماسک های صورت که Schaffner می گوید به طور بالقوه مطلوب: “من هم وجود دارد برخی از پارچه ماسک که مکانی برای درج یک فیلتر به طوری که ممکن است یک گزینه از مردم می خواهم به در نظر گرفتن. “

CDC توصیه می کند با اضافه کردن یک فیلتر قهوه به دست دوخته شده ماسک به بیشتر از نزدیک تقلید اثربخشی پزشکی-درجه است. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک لایه حوله کاغذی به خدمت یک عملکرد مشابه.

چگونه (و چرا) شرکت pivoting به ساخت ماسک صورت.

در دو ماه گذشته تعداد بی شماری از شرکت ها شروع به تولید پوشش صورت برای استفاده غیرنظامی. یکی از نمونه های چنین است Hedley & بنت حق بیمه صحن و آشپز دنده که شرکت چرخد و به صورت ماسک جنبش نسبتا در اوایل بازی.

هنگامی که ما رسیده بنیانگذار ماری الن بنت توضیح داد که این تصمیم را بدون ذهن و بسیار خوشحال. “هنگامی که من شنیده ام که فرماندار کومو گفت: آنها در حال اجرا از منابع من احساس می کردم که ما تا به حال به پرش و کمک کند.” پس از به دنبال دستورالعمل CDC برای هدایت آنها یک گام به پیش رفت. “ما با مشورت با دکتر رابرت چو اطفال ارتوپدی جراح و توسعه یک ماسک را با یک حافظه قابل حمل فیلتر است که هر کس می تواند استفاده برای پوشش اضافی.”

برای هر “از خواب بیدار و مبارزه با ماسک” شما خرید از Hedley & Bennett, آنها اهدا به کسی که در خط مقدم (پزشکان و پرستاران اولین پاسخ دهندگان فروشگاه مواد غذایی کارکنان رستوران کارگران). “ما قادر به اهدای بیش از 120,000, ماسک” بنت می گوید.

یک شرکت دیگر در مواد غذایی, فضا ساخت pivot به ماسک است GIR (ساز مورد علاقه ما سیلیکون کاردک). GIR در حال حاضر تولید ماسک کیت برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان ساخته شده پزشکی-سیلیکون درجه که با یک فضا برای یک فیلتر. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد است که شما می توانید پاکسازی GIR, ماسک, در ماشین ظرفشویی, مایکروویو یا فر. “ما با تکیه بر حسن نیت سازندگان و کسانی که مایل به تامین ماسک و دیگر PPE برای کارگران ضروری در صنعت بهداشت و درمان به طوری که بحرانی منابع نیست به خطر بیافتد” بنیانگذار سامانتا رز توضیح داد که در تصمیم خود را به محوری.

در اینجا 25+ مکان برای خرید ماسک در حال حاضر.

سریعترین-حمل و نقل ماسک

اگر شما نیاز به بیرون رفتن زودتر از این تاریخ کشتی شما همچنین می توانید بدون دوختن ، سازمان دیده بان ما چگونه به ویدیو زیر:

چگونه می توان بدون دوختن پارچه ماسک صورت

برای کسانی که می خواهند برای دوختن خود, ماسک, در خانه, این گام به گام آموزش از نیویورک تایمز یک منبع عالی است.

ماسک با گزینه های فیلتر

ماسک ساخته شده از مواد جایگزین

به منبع فوق ماسک صورت گزینه های ما تحقیق گسترده خرده فروش ماسک و محدودتر هم لیست پایین به گزینه های که به بهترین همسان CDC دستورالعمل. قبل از اینکه شما خرید یک ماسک از این لیست در نظر گرفتن چک های خود را در محله Facebook گروه به صورت محلی منابع گزینه است.

آیا شما در بر داشت یکی دیگر از ماسک صورت است که با این نسخهها کار برای شما? اجازه دهید ما را در نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر