وقتی که می آید به خرید یک جدید چاقو, شما ممکن است شنیده مشاوره: بازی با برخی از در فرد به طوری که شما می توانید برای یک فقدان یک اصطلاح بهتر امتحان کنید قبل از اینکه شما متعهد. کارشناسان می گویند این مهم برای بلند کردن و نگه داشتن چند چاقو هنگامی که شما در بازار برای یک جدید. به این ترتیب شما می توانید مطمئن شوید که شما دریافت کنید که احساس خوبی در دست خود را — که آسان برای کار با و مانور. و من نمی توانستم بیشتر موافقم.

اما فقط به عنوان مهم است و آنچه که هیچ کس واقعا به نظر می رسد به بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما به خانه. من صحبت کردن در مورد جوش و مراقبت از خود چاقو و یا شستن آن را (اگر چه این جنبه مهم از چاقو مالکیت!). من صحبت کردن در مورد خود را اولین وظیفه جدید خود را با چاقو قبل از اینکه شما واقعا به پخت و پز.

قبل از رفتن با جدید خود را با چاقو برش چند لیمو یا لیمو. چرا ؟ این اجازه خواهد داد که شما را به استفاده می شود به چگونه چاقو را احساس می کند در دست خود را و به شما یک ایده خوب از چه تیز (یا نه) تیغه واقعا است.

من می گویم لیمو یا لیمو در اینجا از آنجا که بسیاری از ما یک چند در دست در تمام زمانها و می توانید استفاده از آنها را هنگامی که آنها در حال قطعه قطعه. (در اینجا یک ایده! و در اینجا دیگر!) آنها نیز فقط به اندازه مناسب برای استفاده با هر چاقو — حتی چاقو بریده شده است. و آنها را به یک شرکت بیرونی پوست نرم و گوشت در مرکز, بنابراین شما واقعا می توانید به برش از طریق تغییر بافت به عنوان شما را وادار به می دانم چاقو خود را.

شما لازم نیست برای قطع کردن کل کیسه لیمو — فقط با انجام چند و واقعا توجه است. توجه داشته باشید که چگونه چاقو را احساس می کند که این کاهش از طریق پوست, چگونه فشار برطرف کردن زمانی که شما در جسم و چگونه آن را احساس می کند یک بار از آن بازدید هیئت مدیره برش. چگونه از آن آسان است به مانور? آیا شما احساس می کنید مانند شما در کنترل کل? هنگامی که شما می دانید پاسخ به این سوال شما باید درک خوبی از خود رابطه جدید خود را با چاقو و شما آماده برای رفتن!

آیا شما در حال حاضر انجام این کار ؟ بحث در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de