ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در “وجود دارد هیچ زمانی بهتر به…” ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: برو جلو و باز است که می تواند از فانتزی ماهی تن.

مردم وجود دارد که خوردن مورد علاقه خود را هالووین آب نبات و پس از آن کسانی هستند که صرفه جویی در بهترین موارد برای آخرین بار. من سقوط به دومی اردوگاه. Stashed در قفسه های آشپزخانه و پشت نوار سبد خرید کوچک هستند تجملات که من قرار داده ایم دور برای یک روز بارانی مثل یک سنجاب با یک ذهنیت کمبود.

در این هفته چیزی جامعی. اگر نه در حال حاضر زمانی که? دقیقا من صرفه جویی در یک اینچ از کنیاک خوب یا یک مشت کوچک از کرون licorices اگر نه تحت اللفظی جهانی همه گیر? ما شده ایم محروم از بسیاری از لذت های کوچک از بغل کردن و یا دوستان ما برای خوردن یک کروسانت از یک نانوایی مورد علاقه. زن و شوهر که با بزرگتر weightier ضرر و زیان های بسیاری را متحمل شده اند—از مشاغل به احساس امنیت به عزیزان—و تنها راه چاره این است که برای پیدا کردن شادی که در آن ما می توانیم. و پس از چند شب پیش من به خودم یک حمام مایل خودم نه برای کم فانتزی نمک حمام من استعداد چهار سال پیش و ریخت خودم چند جرعه از بطری BenRiach 25 ساله اسکاتلندی. آن روز تولد من روز یکشنبه اما حتی اگر آن نیست این آخر هفته برنامه را شامل صدف دستور داد از من ماهی جدید تحویل مرد و یک بطری Besserat د Bellefon شامپاین شده است که سرد شدن در یخچال من از پاییز گذشته.

این است که اضطراری است. نگاهی کوچک چکش و شکستن شیشه.

من از برخی از Bon Appétit کارکنان در مورد آنچه در مناسبت های خاص رفتار آنها بوده است و فرو بردن به:

هیلاری Cadigan اذعان می کند که او احتمالا باید خورده فانتزی گردو از هلو کامیون اما به جای او بوده است احتکار آنها را در فریزر سهمیه بندی کردن آنها را به او را بالا یخ کرم. وقت خود را در نهایت ، هیلاری می گوید: “من قصد دارم به نیش گلوله و پخت همه آنها را به دسته بعدی از کیک های شکلاتی.”

جوی هرناندز و خود را مهم دیگر داشتن “بحث فعال” در مورد شکستن به میکرو-انبار بوردو Barolo و شامپاین. سالگرد خود را در هفته گذشته رفت و تا حد زیادی uncelebrated بنابراین اگر من ممکن است وزن در جوی—یکی از هر یک از.

آن را به یک زمان خوب برای شراب زمان.

عکس الکس لاو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de