ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در “وجود دارد هیچ زمانی بهتر به…” ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: صبحانه با آخر هفته بزرگ انرژی است.

به عنوان get-up-and-go نوع گال عادی من صبح نگاه کنید مثل این: من از خواب بیدار در 7 سر به کار با 8 شروع من (اول) فنجان قهوه توسط 9 و پایان هنوز سبز موز (با تشکر از رسانه های بزرگ شرکت!) حدود سی ثانیه بعد.

اما این روزها (بله, شما می دانید که) من دیگر باید یک دفتر برای اجرا به, و یا یک ساعت یک عجله به ضرب و شتم و یا موز رایگان در اختیار من است. این unmoored من به حداقل می گویند. اما آن را نیز به من داده چیزی در بازگشت: آشنایی عمیق تر با دکمه چرت زدن—و قدردانی برای صبحانه.

ایستاده بر روی اجاق گاز در یک روز ممکن است صدا مانند شکنجه این هفته به نیاز به تغذیه خودتان سه (plus) وعده غذا در روز. اما برای من این یک وحی—و من رفته ام همه در.

من صحبت کردن پنکیک با سخاوتمندانه pats از کره. Scones با خامه و macerated انواع توت ها. نان تست با تخم مرغ آب پز. نان تست با قاشق تخم مرغ است. نان تست با lacy, ترد سرخ شده با تخم مرغ. فولاد جو برش (قطعا نه فوری نوع) پر شده با گردو تست و شکر قهوه ای. کرپ با پنیر, همه نورد و مقداری شربت افرا مانند برخی از نوع, نرم, شیرین, flauta. Farina داشی جو وافل! من چشم من بر پخته صبحانه کوکی ها و shakshuka بعدی. هر آنچه که من می توانید غذا خوردن, داغ, من می خواهم.

بخشی از جذابیت نهفته در خوردن چیزی است که در واقع من برای ناهار. آن را نیز بزرگ است که برداشتن یک ماهوت پاک کن زدن یا شکستن یک تخم مرغ به این معنی که اولین چیزی که دست من هر روز انجام نمی شامل clack-کلاک-clacking بر روی صفحه کلید. اما بیشتر از همه آن را احساس می کند مانند یک لوکس مانند یک شورش. در قبل از زمان مهم ترین وعده غذایی در روز بود در مورد بهره وری. در حال حاضر آن را به یک راه به سرقت یک کمی از من روز قبل از مواجهه با مسئولیت انتظار من در میز من.

هر روز احساس می کند مانند موش خرمای کوهی امریکا روز, اما این جدید تغذیه معمول است که نگه داشتن من عاقل و اشغال شده است. من می تواند چیزی متفاوت برای صبحانه هر روز صبح هیچ سبز-ish موز مجاز است.

و است که به تنهایی ارزش شدن از تخت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de