وجود دارد هیچ زمانی بهتر به… خواندن یک کتاب آشپزی مانند یک کتاب-کتاب

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در “وجود دارد هیچ زمانی بهتر به…” ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: مقابله با آشپزی.

در آن زمان من مشغول به کار در مواد غذایی, رسانه ها, من شنیده ام مردم می گویند آنها به عنوان خوانده شده آشپزی مانند کتاب-کتاب, و من همیشه به حال همان پاسخ: چشم رول آره راست خیلی آزار دهنده. اگر من را هم به خواندن هر چیزی از پوشش برای پوشش آن خواهد بود واقعی کتاب فکر judgy من. کتاب آشپزی من باقی ماند که در آن من می دانید پخته شده از آنها. البته در آن زمان در سراسر جهان مستند به تغییر ذهن من.

وقتی که من بیمار با آنچه من فکر می کنم بود COVID-19 من در حال حاضر بالا پایه از اضطراب شات مانند قیمت Purell. من آن را غیر ممکن است به تمرکز بر روی هر چیزی به جز متاسفم برای دریافت تاریک در اینجا من خود مرگ. حتی ببر پادشاه می تواند منحرف کردن من. خواندن کتاب به طور کامل از سوال و پس از آن بود پخت و پز—من به سختی می تواند جمع اوری شور و شوق برای باز کردن یخچال.

یک بعد از ظهر نشسته بر روی نیمکت من نوشتن یک ایمیل کار من graced با اولین حمله وحشت—قلب volleying در قفسه سینه و بازوها و سوزن سوزن شدن شستشو سرد از تاج سر من. من لپ تاپ کاهش یافته است به زمین که من سقوط بر روی پشت من آماده به تصویب. خوشبختانه من نیست و همه چیز بود به سختی در یک دقیقه. پس از تماس با مادر من و گریه به من, نیمکت, کوسن برای آنچه احساس روز بود اما در واقع احتمالا 20 دقیقه من است سر من را به پشته از آشپزی زیر میز قهوه. من تو را دیدم Mark Bittman را یاد کتاب چگونه به طبخ همه چیز—زنبور عسل-زرد “به طور کامل تجدید نظر شده بیستم نسخه سالگرد” به طور دقیق—و احساس قریب به اتفاق نیاز به آن را باز کنید.

من بدبختانه به یک صفحه تصادفی و خواندن یک نوار کناری: “15 سی و دوم راه به موسیقی جاز تا برنج ساده.” (“1. هم بزنید در یک قاشق غذا خوری یا بیشتر از کره است.”) بیشتر پایین صفحه من خواندن یک بخش به نام اصول برنج پلو. آن را خسته کننده بود اما من پیدا کردم خودم در نظر گرفتن عمیق تر نفس. در صفحه بعدی من خواندن یک دستور غذا برای مرغ Paella. (“گاهی اوقات به عنوان یک تولید عمده paella چیزی بیش از یک ترکیبی از برنج و چیز دیگری است.”) من به عنوان خوانده شده یکی دیگر از نوار کناری “17 غذاهای دانه را که خوب باقی مانده است.” من بدبختانه به یکی از دستور: گیر-دیگ برنج با سیب زمینی پوسته. من خواندن دستور العمل و Bittman پیشنهاد تنوع (تعویض سیب زمینی برای پیتا). من تا به حال هیچ تمایل به آن را, اما من احساس عجیب آرام است.

علامت بسیاری از ایده های برای jazzing تا برنج ساده.

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر