این 3 عنصر شام سریع و آسان و ارزان

وقتی که می آید به گرفتن شام روی میز سهولت و قیمت بالا از ذهن است. این که آیا شما در حال تنظیم به کار جدید از مدرسه در منزل بچه های خود را و یا شما ضروری کارگر با زمان کمی به طبخ ارزان و در عین حال وعده غذایی خوشمزه که باعث می شود استفاده هوشمندانه از اساسی شربت خانه نهایی weeknight برنده شوید. همین دلیل است که من آمده ام تا با پنج بودجه پسند فوق العاده آسان دستور العمل های است که مطمئن شوید که برای جلب رضایت با حداقل استرس است.

5 (3-عنصر) شام دستور زیر 10 دلار

ورق پان مرغ مارینارا

ترتیب دو قفسه به تقسیم فر به سوم و حرارت فر را با توجه به مناقصه مرغ دستورالعمل بسته. تقسیم 2 (8 اونس) جعبه مرغ منجمد مناقصات بین دو rimmed ورق پخت و پخت با توجه به دستورالعمل بسته. در ضمن محل 1 1/2 فنجان سس مارینارا, 1 قاشق غذا خوری روغن زیتونو 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه در یک قابلمه کوچک را به بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط کم. نگه داشتن در کاهش بجوش و خروش آمدن تا زمانی که مرغ آماده است.

حذف مرغ از فر. افزایش درجه حرارت فر به 450ºF. در ضمن گسترش سس مارینارا روی مرغ مناقصات و سپس نم نم با 1 1/4 فنجان خرد شده پنیر موتزارلا. پخت تا زمانی که پنیر ذوب شده و پنیر لبه های ترد و browned در مورد 5 دقیقه.

حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن نباتی در ماهی تابه متوسط روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری رب کاری و خرج کردن از نمک حلال. طبخ گاه تکان دهنده تا معطر و عمیق تر در رنگ حدود 2 دقیقه است. اضافه کردن 2 (15 اونس) قوطی تخلیه و شستشو نخود و هم بزنید تا به خوبی پوشش داده شده است. اضافه کردن 2 قاشق غذا خوری رب کاری, 1 (15 اونس) می توانید از شیر نارگیلو 1/4 فنجان آب. هم بزنید تا ترکیب و به جوش آورد. کاهش حرارت به حفظ بجوش و خروش آمدن و طبخ تا زمانی که طعم ورق را رو کردن, 8 تا 10 دقیقه. خدمت به بیش از برنج پخته شده در صورت دلخواه.

یک گلدان پستو تورتلینی با کلم بروکلی

تر و تمیز ناشی از 1 پوند کلم بروکلی و برش گلچه به 1/2 اینچ قطعات. قابلمه بزرگ به شدت آب شور به جوش آورد. اضافه کردن گلچه کلم بروکلی و طبخ تا زمانی که ترد مناقصه حدود 2 دقیقه است. انتقال گلچه با یک قاشق چاک دار به یک صافی و اجرای در زیر آب سرد.

آوردن کلم بروکلی آب را به جوش. اضافه کردن 2 (حدود 10 اونس) بسته های تازه یا منجمد پنیر تورتلینی و طبخ 2 دقیقه کمتر از دستورالعمل بسته. رزرو 1/2 فنجان آب پاستا و سپس تخلیه تورتلینی. جای 3 قاشق غذاخوری پستو ریحان و 3 قاشق غذاخوری آب پاستا در حال حاضر خالی قابلمه را روی حرارت کم. اضافه کردن تورتلینی و کلم بروکلی; به آرامی شیر یا خط تا گرم طریق اضافه کردن بیشتر گوشت یا آب پاستا به عنوان مورد نیاز برای سس مورد نظر قوام. طعم و فصل را با نمک حلال به عنوان مورد نیاز است. چاشنی زدن با پنیر پارمسان رنده شده در صورت دلخواه.

Refried باقلا و پنیر Tostadas

حرارت فر را به 450ºF. حرارت 1 فنجان روغن نباتی در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا تا سوسو زننده. سرخ 6 (5 اینچ) چیپس ذرت در روغن در 2 دسته تا زمانی که طلایی قهوه ای و ترد حدود 4 دقیقه در هر دسته ای. پیرس هر حباب که فرم در چیپس با نوک چاقو بریده شده است. انتقال به یک حوله کاغذی-اندود ورق پخت و فصل را با نمک حلال. حذف حوله کاغذی. گسترش 1 1/4 فنجان refried لوبیا در tostadas سپس نم نم با 3/4 فنجان خرد شده مکزیکی مخلوط پنیر. پخت تا لوبیا گرم طریق و پنیر ذوب شده است در مورد 5 دقیقه. خدمت با سس تند در صورت دلخواه.

ساده ترین کتری چیلی مک

حرارت فر را به 450ºF. را حدود 5 فنجان به شدت آب شور به جوش در کتری چدنی روی حرارت متوسط به بالا. اضافه کردن ماکارونی از 1 (11 تا 14-انس) جعبه لوکس ماکارونی و پنیر با سس پنیر (نه پودر پنیر) و طبخ برای حداقل مقدار از زمان در جهت بسته بندی است. رزرو 1/2 فنجان آب پاستا. تخلیه ماکارونی و بازگشت به کتری. اضافه کردن سس پنیر و 2 قاشق غذاخوری آب پاستا و هم بزنید تا به طور یکنواخت پوشش داده شده است. اضافه کردن 1 (15 اونس) می توانید فلفل قرمز و هم بزنید تا ترکیب. اگر سس خیلی غلیظ اضافه کردن بیشتر آب پاستا کمی در یک زمان به عنوان مورد نیاز است. نم نم با 1 فنجان پنیر چدار خرد شده پنیر.

پخت تا از طریق گرم حدود 5 دقیقه. به نوبه خود فر به داد و بیداد و داد و بیداد, تا زمانی که پنیر در بالا است browned در نقاط 1 تا 2 دقیقه.

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>