این 5 عنصر فویل بسته مرغ شام عملا خود را

فویل بسته شام در حال نهایی سر و صدا-وعده های غذایی رایگان. شما تمام مواد تشکیل دهنده بر روی یک ورق فویل مهر و موم آن را بسته و پرتاب آن بر روی کوره (یا به فر) به طبخ. همه چیز بخار با هم و آشپز به طور مساوی می روم شما با یک وعده غذایی کامل و صفر برای شستن ظروف.

در حالی که شما می توانید یک بسته فویل را با فقط در مورد هر پروتئین شما لطفا بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را به خصوص به خوبی مناسب به این روش: آنها به راحتی انتخاب کنید تا عطر و طعم از هر آنچه که آنها با همکاری و استفاده از بخار را تضمین می کند آنها را ترد و آبدار در هر زمان. در اینجا پنج مورد علاقه ما تغییرات ساخته شده با فقط پنج مواد تشکیل دهنده هر یک از.

5 همه در یک بسته فویل مرغ شام

لیمو, سیر, مرغ, بسته های فویل

حرارت کوره در فضای باز به متوسط به بالا حرارت مستقیم. آماده سازی 4 (10 اینچ طولانی) ورق فویل آلومینیوم. محل 1 قطعه قطعه لیمو, 10 اونس گوجه فرنگی گیلاس (1 1/2 فنجان) 8 اونس کمرنگ لوبیا سبز (1 1/2 فنجان) 4 حبه سیر چرخ شده, 2 قاشق غذا خوری روغن زیتون, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه را در یک کاسه بزرگ و بازی شیر یا خط به ترکیب. تقسیم و مخلوط بین ورق فویل ترک 2 اینچ مرز در همه طرف.

فصل 4 بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را با 1 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفیدو سپس محل در هر گیاهی شمع. برابر طرف فویل برای دیدار با بیش از مرکز و چین چین و لبه ها با هم برای ایجاد به طور کامل مهر و موم شده بسته است. محل بسته به طور مستقیم بر روی کوره های پوشش و کوره تا مرغ از طریق پخته شده و سبزیجات مناقصه 20 تا 25 دقیقه. اجازه دهید سرد به مدت 10 دقیقه قبل از باز کردن و خدمت.

دریافت دستور العمل: لیمو, سیر, مرغ, بسته های فویل

کباب مرغ بسته های فویل

حرارت کوره در فضای باز به متوسط به بالا حرارت مستقیم. آماده سازی 4 (10 اینچ طولانی) ورق فویل آلومینیوم. محل 2 فنجان تکه های آناناس, 1 قطعه قطعه شده پیاز قرمز, 1 قطعه قطعه فلفل سبز, 1 فنجان سس باربیکیو, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه را در یک کاسه بزرگ و بازی شیر یا خط به ترکیب. تقسیم و مخلوط بین ورق فویل ترک 2 اینچ مرز در همه طرف.

فصل 4 بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را با 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفیدو سپس محل در هر گیاهی شمع. پور 1 فنجان سس باربیکیو بیش سینه مرغ. برابر طرف فویل برای دیدار با بیش از مرکز و چین چین و لبه ها با هم برای ایجاد به طور کامل مهر و موم شده بسته است. محل بسته به طور مستقیم بر روی کوره های پوشش و کوره تا مرغ از طریق پخته شده و سبزیجات مناقصه 20 تا 25 دقیقه. اجازه دهید سرد به مدت 10 دقیقه قبل از باز کردن و خدمت.

دریافت دستور غذا: کباب مرغ بسته های فویل

مرغ فاهیتا فویل بسته

حرارت کوره در فضای باز به متوسط به بالا حرارت مستقیم. آماده سازی 4 (10 اینچ طولانی) ورق فویل آلومینیوم. محل 2 قطعه قطعه شده, فلفل, 2 قطعه قطعه شده پیاز قرمز, 1 (15 اونس) می تواند تخلیه و شستشو لوبیا سیاه و سفید, 2 قاشق غذا خوری روغن زیتون, 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکوو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه را در یک کاسه بزرگ و بازی شیر یا خط به ترکیب. تقسیم و مخلوط بین ورق فویل ترک 2 اینچ مرز در همه طرف.

فصل 4 بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را با 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکو و 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفیدو سپس محل در هر گیاهی شمع. برابر طرف فویل برای دیدار با بیش از مرکز و چین چین و لبه ها با هم برای ایجاد به طور کامل مهر و موم شده بسته است. محل بسته به طور مستقیم بر روی کوره های پوشش و کوره تا مرغ از طریق پخته شده و سبزیجات مناقصه 20 تا 25 دقیقه. اجازه دهید سرد به مدت 10 دقیقه قبل از باز کردن و خدمت.

دریافت دستور العمل: مرغ فاهیتا فویل بسته

Teriyaki Chicken فویل بسته

حرارت کوره در فضای باز به متوسط به بالا حرارت مستقیم. آماده سازی 4 (10 اینچ طولانی) ورق فویل آلومینیوم. محل 1 سر کوچک گل کلم را به گلچه برش 2 قطعه قطعه قرمز, فلفل, 2 پوست کنده و قطعه قطعه هویج بزرگ 1 فنجان سس تریاکی, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه را در یک کاسه بزرگ و بازی شیر یا خط به ترکیب. تقسیم و مخلوط بین ورق فویل ترک 2 اینچ مرز در همه طرف.

فصل 4 بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را با 1 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفیدو سپس محل در هر گیاهی شمع. پور 1 فنجان سس تریاکی بیش سینه مرغ. برابر طرف فویل برای دیدار با بیش از مرکز و چین چین و لبه ها با هم برای ایجاد به طور کامل مهر و موم شده بسته است. محل بسته به طور مستقیم بر روی کوره های پوشش و کوره تا مرغ از طریق پخته شده و سبزیجات مناقصه 20 تا 25 دقیقه. اجازه دهید سرد به مدت 10 دقیقه قبل از باز کردن و خدمت.

دریافت دستور العمل: Teriyaki Chicken فویل بسته

سیر, کره, مرغ و سیب زمینی بسته های فویل

حرارت کوره در فضای باز به متوسط به بالا حرارت مستقیم. آماده سازی 4 (10 اینچ طولانی) ورق فویل آلومینیوم. محل 1 پوند quartered جدید, سیب زمینی, سیر خرد شده 3 حبه 1 چوب کره بدون نمک برش را به مکعب, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و 2 قاشق غذا خوری نمک چاشنی ایتالیایی در یک کاسه بزرگ و بازی شیر یا خط به ترکیب. تقسیم و مخلوط بین ورق فویل ترک 2 اینچ مرز در همه طرف.

فصل 4 بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را با 1 قاشق چای خوری نمک کوشر و 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفیدو سپس محل در هر گیاهی شمع. برابر طرف فویل برای دیدار با بیش از مرکز و چین چین و لبه ها با هم برای ایجاد به طور کامل مهر و موم شده بسته است. محل بسته به طور مستقیم بر روی کوره های پوشش و کوره تا مرغ از طریق پخته شده و سبزیجات مناقصه 20 تا 25 دقیقه. اجازه دهید سرد به مدت 10 دقیقه قبل از باز کردن و خدمت.

دریافت دستور العمل: سیر, کره, مرغ و سیب زمینی بسته های فویل

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>