این 5 یک دیگ ماکارونی دستور العمل های کاملا جادویی

یک قابلمه پاستا مطلق ترفند سحر و جادو. طبخ ماکارونی آغاز تا پایان در یک گلدان ؟ بدون زور زدن? و اوه — تمام موا

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

یک قابلمه پاستا مطلق ترفند سحر و جادو. طبخ ماکارونی آغاز تا پایان در یک گلدان ؟ بدون زور زدن? و اوه — تمام مواد تشکیل دهنده دیگر برای خوشمزه, گرد, شام, طبخ مناسب در گلدان با ماکارونی ؟ شگفت آور!

یک دیگ ماکارونی | آشپزی با گریس

در واقع یک قابلمه پاستا تجسم همه چیز ما طلب در برد شام weeknight: حداقل دبستان 10 دقیقه زمان طبخ یک ظرف تمیز و بزرگ نتیجه نهایی در عطر و طعم. اما چه اتفاقی می افتد به ماکارونی پخت و پز آب, از شما بپرسم ؟ به عنوان رشته جوش آب را کاهش می دهد به یک چسب نشاسته ای ایجاد یک غنی سس برای پاستا به چسبیدن به. دیدن ؟ سحر و جادو.

خانواده دوستانه پاستا روش سزاوار یک نقطه در برنامه غذایی خود را, بنابراین ما آمد تا با پنج آسان و خوشمزه مشابه دیگر برای نگه داشتن شما را خوشحال و به خوبی تغذیه.

هر یک تنها نیاز به پنج عمده مواد تشکیل دهنده (و نه از جمله پایه اساسی شربت خانه نمک و فلفل و روغن زیتون).

5 عکس العمل برای یک گلدان سحر و جادو پاستا

ما در گلدان مورد علاقه برای یک گلدان سحر و جادو ماکارونی

ترکیب 12 اونس لوبیا و کلم بروکلی, 12 اونس نصف گیلاس گوجه فرنگی 1/2 فنجان بازمی گردد و نصف کستلوترنو زیتون1/4 فنجان کیپر, 1/2 فنجان خرد شده جعفری تازه2 قاشق غذاخوری روغن زیتون1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین و 4 1/2 فنجان آب در یک بزرگ مستقیم طرفه کتری. را به جوش حرارت بالا. جوش مخلوط تکان دهنده و تبدیل ماکارونی با انبرک برای جلوگیری از چسبیدن تا زمانی که ماکارونی al dente و تقریبا تمام مایع تبخیر شده است 8 تا 9 دقیقه است. بالا با بیشتر جعفری.

یک گلدان لیمو پاستا میگو

ترکیب 12 اونس لوبیا و کلم بروکلی, 1 دسته کلم برگ (پاره), 1 (15.5-اونس) می توانید cannellini لوبیا (شستشو داده و خشک) مزه از 1 بزرگ لیمو2 قاشق غذاخوری روغن زیتون1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل تازه و 4 1/2 فنجان آب در یک بزرگ مستقیم طرفه کتری. را به جوش حرارت بالا. جوش مخلوط تبدیل ماکارونی غالبا با انبرک برای 5 دقیقه. اضافه کردن 1 پوند خام پوست کنده و deveined میگو و طبخ تا زمانی که تا زمانی که ماکارونی al dente, مایع, نزدیک به از بین میره و میگو مات هستند و حدود 3 دقیقه بیشتر. نصف لیمو و فشار در آب. بالا با خرد و تکه های فلفل قرمز در صورت دلخواه.

یک گلدان تند سوسیس و گوجه فرنگی, پاستا,

ترکیب 12 اونس لوبیا و کلم بروکلی, 1 (14.5-اونس) می تواند آتش کبابی, گوجه فرنگی, 1/2 پیاز زعفران (نازک ورقه شده) 1 فنجان تازه پاره برگ ریحان, 12 اونس دودی Andouille سوسیس (برش به 1/2-inch قطعه) 2 قاشق غذا خوری روغن زیتون1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل تازه و 4 1/2 فنجان آب در یک بزرگ مستقیم طرفه کتری. را به جوش حرارت بالا. جوش مخلوط تکان دهنده و تبدیل ماکارونی با انبرک برای جلوگیری از چسبیدن تا زمانی که ماکارونی al dente و تقریبا تمام مایع تبخیر شده است 8 تا 9 دقیقه است. بالا با بیشتر ریحان تازه.

یک قابلمه خامه قارچ, پستو, پاستا

ترکیب 12 اونس لینگوئینی10 اونس قطعه قطعه cremini قارچ, 6 حبه نازک سیر1/4 فنجان سس پستو, 8 اونس پنیر ماسکارپونه2 قاشق غذاخوری روغن زیتون1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین و 4 1/2 فنجان آب در یک بزرگ مستقیم طرفه کتری. را به جوش حرارت بالا. جوش مخلوط تکان دهنده و تبدیل ماکارونی با انبرک برای جلوگیری از چسبیدن تا زمانی که ماکارونی al dente و تقریبا تمام مایع تبخیر شده است 8 تا 9 دقیقه است. بالا با ریحان تازه.

یک گلدان و اسفناج و کنگر فرنگی پاستا مرغ

ترکیب 12 اونس لوبیا و کلم بروکلی, 12 اونس پخته سوسیس مرغ (برش به 1/2-inch قطعه) 1 دسته اسفناج تازه, 1 (12 اونس) شیشه ترشی کنگر فرنگی قلب (تخلیه), 1 پارمسان پوست2 قاشق غذاخوری روغن زیتون1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین و 4 1/2 فنجان آب در یک بزرگ مستقیم طرفه کتری. را به جوش حرارت بالا. جوش مخلوط تکان دهنده و تبدیل ماکارونی با انبرک برای جلوگیری از چسبیدن تا زمانی که ماکارونی al dente و تقریبا تمام مایع تبخیر شده است 8 تا 9 دقیقه است. حذف پارمسان پوست و بازی شیر یا خط با 1 فنجان پارمسان رنده شده.

آیا شما یک تصویر لحظهای به سبک یک دیگ ماکارونی شام شما را دوست دارم ؟ به ما بگویید که در مورد آن — و یا به اشتراک گذاشتن یک لینک به یک Insta ضربه محکم و ناگهانی و برچسب us @thekitchn!

این عکس پخت و پزخانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن