این 5 شربت خانه پسند شام ساده هستند و احساس خوب

من معمولا نگه داشتن زیبا, مینیمالیستی, شربت خانه. خرید مواد غذایی همواره شادی برای من است و من هرگز فکر بیرون رفتن چند بار در هفته برای مواد تشکیل دهنده به عنوان ما به آنها نیاز دارید. بنابراین نادر سهام تا سفر به فروشگاه مواد غذایی این روزها ساخته شده من احساس می کنم همه از انواع. برای من در حال حاضر تقریبا بیش از حد بسیاری از چیزها در آشپزخانه برای من به از را انتخاب کنید برای شام (من می دانم که من خیلی خوش شانس هستم و ممتاز به این “معضل”); برخی ممکن است پیدا کردن که مفهوم آرامش, اما من در واقع پیدا کردن آن کمی منحرف و کاملا خسته کننده باشد.

ساخت یک برنامه برای من و شوهرم هر هفته بوده و بهترین راه برای من به ستیزه با آن است. من ارزو سادگی بنابراین شام من طرح تقریبا همیشه ناب است که راه: در این هفته متفاوت است. من با قرار دادن یک دندانه کوچک در آشپزخانه و پخت و پز وعده های غذایی که برابر با قطعات آشنا و احساس خوب. در اینجا چیزی است که ما در حال غذا خوردن.

من پیدا کردن آن سخت تر برای دریافت ماهی تازه از آنجایی که ما در حال خرید به عنوان اغلب تا زمانی که من فراموش فروشگاه من سهام تا در یخ زده ماهی قزل آلا. این دستور یک سبک و ساده شروع به هفته — آن را نیز باعث می شود استفاده از یک تعداد انگشت شماری از اساسی ادویه جات ترشی جات و خدمت می تواند فقط در مورد هر دو طرف.

دریافت دستور العمل: سیاه شدن ماهی قزل آلا

شنبه: لوبیا سیاه و سفید و سیب زمینی شیرین Tacos

Tacos شده ساخت آن را به میز شام ما بیشتر و بیشتر به تازگی به دلیل پیدا کنم آنها واقعا سرگرم کننده راه به موسیقی جاز تا برخی از اساسی شربت خانه من مواجه نگردند. من چند کیسه بزرگ از سیب زمینی شیرین که من به آرامی کار از طریق همراه با مقدار زیادی از کنسرو لوبیا بنابراین این هفته رنگارنگ این تکرار است که در این فهرست هستند.

دریافت دستور العمل: سیاه باقلا و سیب زمینی شیرین Tacos

چهار شنبه: لیمو جست و خیز ماکارونی

نه یک هفته می رود که ماکارونی نیست در منو است. پیدا کردن من لذت بزرگ در حفاری در اطراف شربت خانه برای شانس و به پایان می رسد که می تواند تبدیل به یک سس خوش طعم به هر شکل من اتفاق می افتد در دست داشته باشد. این یکی اگر چه تکرار است مورد علاقه. آن را روشن و بهار-y تشکر به تعداد زیادی از لیمو تازه و تست پودرهای سوخاری اضافه کردن چنین بافت به هر forkful.

دریافت دستور العمل: لیمو جست و خیز ماکارونی

پنج شنبه: عسل خردل مرغ با کاری

این خانواده از دستور است که ما هنوز کاملا مطمئن نیست که منشاء. من مامان رو نگه دارید از آن را سال پیش و آن را از ساخته شده است در این دور به همه خانواده و دوستان نزدیک است. اجازه دادن به سینه مرغ شنا کردن در حمام, عسل, Dijon, پودر کاری و کره در فر معنی آنها اقامت فوق العاده مرطوب. من همیشه در خدمت آنها بیش از برنج برای گرفتن سس و اضافه کردن چیزی به رنگ سبز به صفحه بوداده مانند کلم بروکلی یا لوبیا سبز سرخ کرده.

دریافت دستور العمل: عسل خردل مرغ با کاری

جمعه: کلاسیک مارگاریتا پیتزا

در خانه ما شب جمعه است شب پیتزا. این یک سنت ما نگاه به جلو به هر و هر هفته پیدا کرده اند و حتی بیشتر راحتی در آن در حال حاضر. من به طور معمول خمیر را در صبح (در این دستور العمل این است که من تمام زمان های مورد علاقه) و اجازه دهید آن را به آرامی افزایش در یخچال و فریزر در تمام طول روز پس از آن آماده است بیا شام. ساده margherita معمول ما از رفتن به, و اگر ما به دنبال چیز جاز تا این پایه مناسب برای پر کردن.

دریافت دستور العمل: کلاسیک Margherita پیتزا

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.

به انجمن خوش آمدید هفته آینده برنامه غذایی! برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما من در یک شرکت معتقد است که این راز استرس-رایگان شام weeknight. من می خواهم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز برای یک یا یک خانواده هشت. هر هفته من های جدید برنامه غذایی راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان مشارکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>