این 9 ماهی شام تنها نیاز به 3 مواد تشکیل دهنده و یک نگاه

ماهی پخت و پز می تواند احساس کاملا تهدید آمیز و مانند یک دست و پا گیر وعده غذایی به جلو و به خصوص اگر شما جدید پخت و پز ماهی و یا به سادگی نمی توان از آن همه است که اغلب. در اینجا حقیقت هر چند ماهی است که سریعترین و ساده ترین شام weeknight شما می توانید. بله واقعا!

این که آیا شما انتخاب کردن برای ماهی قزل آلا, ماهی کاد, ماهی تیلاپیا, یا دیگر ماهی سفید همه این فیله طبخ فوق العاده سریع (مانند کمتر از 15 دقیقه سریع!). و در حالی که تازه فیله خوب هستند, منجمد, ماهی مناسب است و با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی (فقط مطمئن شوید که برای یخ زدایی آن را برای اولین بار). به علاوه وجود حداقل دبستان درگیر و اکثر ماهی لازم نیست زیادی از کمک به یک شام خوشمزه.

بسیاری از خوانندگان ما در حال freaked توسط ماهی; آنها می ترسند به ظروف سرباز یا مسافر با آن است. اما ما می توانیم که! در اینجا نه ایده های تازه برای ماهی هر تماس برای سه مواد تشکیل دهنده و بسیار ساده شما می توانید عملا در طبخ آنها از تصویر. Pinky-قسم می خورم!

9 عکس العمل برای ماهی قزل آلا, ماهی تیلاپیا و Cod

فر بو عسل دیژون ماهی قزل آلا

ماهوت پاک کن زدن با هم مساوی عسل, خردل دیژونو سرکه (حدود 1 قاشق چای خوری در هر). گسترش بیش از 2 (4 اونس) ماهی قزل آلا, فیله و فصل را با نمک و فلفل. کباب پوست به سمت پایین در 425 درجه فارنهایت به مدت 12 تا 14 دقیقه یا تا زمانی که به راحتی فلس دار با چنگال. پایان با جعفری تازه خرد شده اگر شما می خواهید.

Stovetop زنجبیل سویا ماهی قزل آلا

گرما سخاوتمندانه نم نم باران از روغن زیتون را در یک نچسب یا چاشنی خوبی کتری چدنی روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. فصل 2 (4 اونس) ماهی قزل آلا, فیله را با نمک و فلفل و از کار افتاده آنها را پوست-طرف اول و 4 دقیقه. تلنگر ماهی با یک کاردک برای تکان دادن و بالا با مخلوطی از کمی خرد شده زنجبیل تازه (حدود 1 قاشق چای خوری) یک قاشق مربا خوری سس سویا. آشپزی برای یک اضافی 3 تا 5 دقیقه. هنگامی که تکه های ماهی به راحتی با چنگال حذف از گرما و پایان با پیازچه خرد شده.

لیمو گیاه ماهی قزل آلا در پوست

فصل 2 (4 اونس) ماهی قزل آلا, فیله را با نمک و فلفل. محل آنها را در یک مستطیل بزرگ از کاغذ بر روی یک ورق تابه. بالا با پت از کره, شاخ و برگ گیاهان تازه ارتوپدی (آویشن و رزماری و شوید و ترخون و یا ترکیبی) و تعداد انگشت شماری از برش لیمو. ریختن (فولد) کاغذ برای ایجاد یک گرم و نرم بسته و پخت در 400 درجه فارنهایت به مدت 15 تا 20 دقیقهتا زمانی که تکه های ماهی را به راحتی.

فر بو و سیر و پارمسان ماهی تیلاپیا

رنده یا گوشت چرخ کرده یک سیر میخک و مخلوط آن را با کره ذوب شده (حدود 1 قاشق). فصل 2 (4 اونس) فیله تیلاپیا با نمک و فلفل و نم نم باران سیر کره به طور مساوی بیش از آن. کباب در 425 درجه فارنهایت به مدت 10 دقیقهتا زمانی که ماهی تقریبا اما نه کاملا پخته شده از طریق. نم نم سخاوتمندانه با پارمسان رنده شده و داد و بیداد, تا زمانی که طلایی قهوه ای و تکه های ماهی به راحتی یک دقیقه یا بیشتر. اگر شما آن را به پایان برساند با جعفری تازه خرد شده.

Stovetop لیمو جست و خیز ماهی تیلاپیا

گرما سخاوتمندانه نم نم باران از روغن زیتون را در یک نچسب یا چاشنی خوبی کتری چدنی روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. فصل 2 (4 اونس) فیله تیلاپیا با نمک و فلفل و از کار افتاده در یک طرف 2 تا 3 دقیقه. هنگامی که بدبختانه رها پت از کره و کمی کیپر (حدود 1 قاشق چای خوری); کوک تا زمانی انجام می شود 2 تا 3 دقیقه بیشتر. پایان با یک فشار از آب لیمو تازه.

گوجه فرنگی گوشت تیلاپیا در پوست

فصل 2 (4 اونس) فیله تیلاپیا با نمک و فلفل. شمع یک دسته از نصف گوجه فرنگی گیلاس در بالا و دسته علف و غیره فیله با یک قاشق مربا خوری سس پستو. ریختن (فولد) کاغذ برای ایجاد یک گرم و نرم بسته و پخت در 400 درجه فارنهایت به مدت 15 تا 20 دقیقهتا زمانی که تکه های ماهی به راحتی با چنگال. با پایان بیشتر پستو به خدمت می کنند.

فر-فلفل قرمز بو داده-آهک Cod

فصل 2 (4 اونس) فیله ماهی روغن با نمک و فلفل سخاوتمندانه گرد و غبار آنها را با پودر فلفل قرمزو نم نم باران با روغن زیتون. کباب در 425 درجه فارنهایت به مدت 12 تا 14 دقیقهتا زمانی که تکه های ماهی را به راحتی. با پایان پت از کره و فشار از آبلیمو.

Stovetop لیمو قهوه ای کره Cod

نم نم 2 (4 اونس) فیله ماهی روغن با نمک و فلفل و آرد. گرما سخاوتمندانه نم نم باران از روغن زیتون را در یک نچسب یا چاشنی خوبی کتری چدنی روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده و طبخ ماهی تا زمانی که تکه های به راحتی 3 تا 5 دقیقه در هر طرف. حذف یک صفحه و اضافه کردن یک سخاوتمندانه دستگیره کره (حدود 2 قاشق غذاخوری) به کتری. طبخ تا زمانی که آن را فقط شروع به قهوه ای است. بازگشت ماهی به کتری spooning قهوه ای و کره بیش از آن. پایان با یک فشار از آب لیمو تازه و اگر شما آن جعفری تازه خرد شده.

تند سالسا Cod در پوست

فصل 2 (4 اونس) فیله ماهی روغن با نمک و فلفل و بالا با چند قاشق گوجه فرنگی سالسا. نم نم باران با روغن زیتون بریزید کاغذ برای ایجاد یک گرم و نرم بسته و پخت در 400 درجه فارنهایت به مدت 15 تا 20 دقیقهتا زمانی که تکه های ماهی به راحتی با چنگال. با پایان خرد شده گشنیز تازه و چند خط تیره از مورد علاقه خود را در سس تند.

بیشتر آسان دستور العمل ماهی را در خود نگه شام چرخش

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>