اینها باید 10-دسر تابستان

پخت پای از ابتدا و یا متلاشیکننده خود بستنی ساز ممکن است احساس دشوار در طول روز تنبل تابستان, اما وجود دارد هیچ دیگر فصل که در آن شما دسر تلاش بیشتر سخاوتمندانه پاداش. بنابراین در نظر گرفتن این لیست خود را تابستانی دسر bucket list: شما نمی توانید اجازه دهید تابستان بدون ساخت این ناب رفتار شیرین.

این 10 دسر تابستان در حال خوشمزه ترین فصل و شامل تمام کلاسیک از بستنی به هیچ-پخت کیک پنیر به شکوه بری دسر.

1. کلاسیک, بستنی ساندویچ

بیایید شروع کردن با ساده ترین دسر تابستانی: این ساندویچ بستنی. قطعات — شکلات تراشه کوکی دوغ و بستنی وانیلی — می تواند خریداری و یا در خانه هستند و همیشه مورد علاقه خانواده.

دستور العمل: چگونه می توان ساندویچ بستنی برای یک جمعیت

2. ساده ترین توت فرنگی نان روغنی

شما نمی توانید اجازه دهید ژوئن تصویب بدون حداقل یک وعده از نان روغنی توت فرنگی! این دستور غذا را با تمرکز تلاش خود را در فوق العاده ساده و نان روغنی و بزرگ, خامه به طوری که کسانی که روبی انواع توت ها واقعا می تواند بدرخشد.

دستور العمل: چگونه به ساده ترین توت فرنگی نان روغنی

3. خود ارضایی, شکلات بستنی

از تمام طعم بستنی که شما می توانید در خانه شکلات پرارزش ترین; غنای شکلات چنین تضاد کامل با تمام آبدار توت و هلو طعم این فصل است. به علاوه شکلات را کند می کند بستنی ذوب ساخت این بیشتر طولانی مدت حرکت شبیه چمچه زنی از تابستان است.

دستور العمل: چگونه می توان بهترین همسر شکلات بستنی

4. آسان هلو پینه دوز با تابستان تازه هلو

پس از شما واز خود را پر از غذا خوردن هلو بیش از سینک آشپزخانه (شما می دانید برای گرفتن تمام آب میوه ها که اجرا کردن چانه خود را و پایین بازوی خود را) را در این هلو پینه دوز. این بیسکویت-مثل شکوه یک شریک کامل برای هلو شیرین و دوست داشتنی کمی حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی.

دستور العمل: آسان هلو پینه دوز با تابستان تازه هلو

5. میوه خرد با هر نوع میوه

آیا شما تا به حال با هیجان خرید راه بیش از حد بسیاری از انواع توت ها در ماه های ژوئن و جولای ؟ این حرکت به استفاده از آنها را به بازی شیر یا خط آنها را با کمی شکر و آرد ذرت و آب لیمو و آنها را با این شکوه فرو ریختن. در حالی که شما در آن هستید را دو دسته از فرو ریختن و مسدود کردن آن برای اواخر تابستان هلو و ابدار.

دستور العمل: چگونه به یک میوه خرد با هر نوع میوه

6. آسان پخت کیک پنیر

وجود دارد بسیاری از دلایل به عشق بدون پخت, دسر و نه روشن کردن فر در وسط یک موج گرما یکی از آنها است. کیک پنیر باعث می شود ما تابستان دسر لیست سطل دلیل آن می تواند به عنوان یک وسیله نقلیه برای بسیاری از میوه های تابستانی و یا به طور کامل رضایت بخش خود را در آن بیش از حد.

دستور العمل: چگونه بدون پخت کیک پنیر

7. نهایی زغال اخته تازه پینه دوز

زغال اخته اغلب مورد استفاده قرارگرفته بری تابستان (شاید به این دلیل که ما می توانیم آنها را در سوپر مارکت در تمام طول سال) و است که نیاز به توقف در حال حاضر با این پینه دوز. آنها باید متعادل ترین شیرینی از هر میوه تابستان و به زرق و برق دار ترین آب میوه ها زمانی که پخته به عنوان یک پینه دوز.

دستور العمل: نهایی زغال اخته تازه پینه دوز

8. بهترین-همیشه پای گیلاس با تابستان تازه گیلاس

9. مین زغال اخته میلک شیک

راستش این بهترین تابستان میلک شیک را در صفحه اصلی. شما می توانید یا استفاده از ذغال اخته تازه یا تازه بری مسافت شما مسدود برای این زرق و برق دار ،

دستور العمل: مین زغال اخته میلک شیک

10. بری Frosé یخ میآید

بستنی یخی هستند که باید برای تابستان پس چرا یک دسر نیز دو برابر به عنوان یک کوکتل و با استفاده از تابستان تازه انواع توت ها ؟ این میآید بیشتر نسخه های قابل حمل از منجمد آناناس, slushies که عشق ما را به جرعه در تابستان.

دستور غذا: توت Frosé یخ میآید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>