من می خواهم سرمایه گذاری می گویند که بستنی میله ممکن است حتی بهتر از درمان از دشت ol’ بستنی. بر خلاف کسل کننده مخروطی یا کامل در کارتن بستنی میله مناسب بخشی از تابستان خوبی در کوچک دستی قابل حمل چوب. آنها فقط بلیط زمانی که شما می خواهید سرد, خامه, درمان در حالی که راه رفتن در اطراف بلوک نشسته در ایوان و یا حلق آویز کردن در مقابل تلویزیون است.

با تابستان در اینجا من و خانواده ام هستند و برای رسیدن به کافه بستنی بیشتر از همیشه است و ما به تازگی متوجه وجود یک مقدار گیج کننده را انتخاب کنید. گذشته از انواع خالص طعم وجود دارد تن از برندها در بازار بیش از حد. آنهایی که ارزش stashing در فریزر? اجازه بدهید با یک نگاه!

چگونه ما را انتخاب و آزمایش میله

من تصمیم گرفتم که تعریف من از “کافه بستنی” بدان معنی است که هر چیزی را با یک چوب عادلانه بود بازی. من قلم ساندویچ, مخروط, فنجان و گزش و به پایان رسید تا با بیش از 30 میله در طیف وسیعی از دسته بندی ها (نه رسما بستنی نفسه) از جمله شکلات غوطه ور غیر لبنی, ماست منجمد کم قند و میوه. در حالی که تنها میآید حاوی بستنی مشخصات فنی تعداد به لب گنده “بستنی میله” درمان های یخ زده با هر نام دیگر نمی خواهد به عنوان طعم شیرین!

خوشبختانه من یک جایزه فریزر و همچنین به عنوان یک مشتاق, گروه شرکت tasters در طیف وسیعی از سنین. در طول دوره از یک هفته ما طعم راه ما را از طریق هر دسته بندی. اینجا کافه بستنی که snagged ما بالا از نقاط.

بهترین شکلات غوطه ور یخ نوار کرم: Haagen-Dazs نرم آغشته به وانیل یخ نوار کرم

وجود دارد مقدار زیادی از طعم بستنی را در شکلات غوطه ور در خارج وجود دارد (شور کارامل, sorbet, کوکی ها و کرم شکلات-شکلات شما نام آن را) پس به محدود کردن زمینه ما تصمیم به تمرکز بر روی بستنی وانیلی با شکلات پوسته.

به راحتی گرفتن افتخارات بالا در این دسته: Haagen-Dazs نرم آغشته به بستنی وانیلی میله های زندان. بستنی ثروتمندترین و طعم ترین تازه مانند واقعی وانیل. آن را نیز تا به حال بهترین شکلات پوسته ضخیم و واقعا chocolatey — مانند آنچه که ممکن است یک کت خوب ترافل. این “نرم آغشته به” نسخه نیست بیش از حد crackly یا. بدون کثیف, سقوط ذرات هنگامی که شما نیش می زنند به آن! (اگر شما می خواهید که با شیر وانیلی بستنی شکلاتی بار از نام تجاری همان.)

بهترین های لبنی-بستنی رایگان نوار: Daiya کلاسیک وانیل لوبیا دسر منجمد نوار

غیر لبنی بستنی دسته بندی شده است هرگز بیشتر انباشته مباهات طیف گسترده ای از گزینه های دیگر از جمله سویا و نارگیل و بادام زمینی و جو و حتی آووکادو. با طیف وسیعی از سبک های بافت و طعم وجود دارد Daiya بالاترین رتبه به دلیل آن طعم بیشتر مانند یک کلاسیک یخ نوار کرم. Daiya را “بستنی” شد خامه و تازه مزه با طعم یادآور وانیل نرم می کنند. حتی اگر آن را با کرم نارگیل آن را آشکارا نارگیل-y (که یکی از ما نارگیل-مخالف tasters بسیار خوشحال). شکلات پوسته ضخيم و غنی chocolatey. پاداش آن ساخته شده با تجارت منصفانه شکلات.

بهترین ماست منجمد میله: Alden آلی کک توت فرنگی و Yasso نعنا شکلات تراشه

ماست منجمد میله به طور کلی یک فندک “سالم” نسخه بستنی, میله بدون مواد افزودنی و قند و شکر جایگزین است که بیشترین نور یخ کرم ها به طور معمول. در میان دریایی از میوه ای طعم Alden محو رقابت است. این کک توت فرنگی میله حال بینهایت روشن و طعم توت و fro-yo به خودی خود فوق العاده غنی, صاف, خامه, و نه بیش از حد دارای مزه تند. در واقع آن طعم مانند حق بیمه بستنی اما با یک کسری از چربی و کالری است. (هر نوار دارای 90 کالری, 1.5 گرم چربی 10 گرم شکر اضافه و 2 گرم پروتئین است.)

برای کسانی که می خواهند یک fro-yo بار, sans میوه آن Yasso تمام راه را. (این عطر و طعم خاص است به همین دلیل ما تا به حال به جایزه یک کراوات در این دسته!) Yasso ارائه می دهد فوق العاده-طیف گسترده ای از طعم بزرگ است, اما با نام تجاری نعناع تراشه ماست منجمد بارها ما را قورت داد. از همه Yasso طعم ما سعی شد تا حد زیادی مورد علاقه با نور فوق العاده, خامه, و تازه عطر و طعم نعنا بهمراه رگه های شکلات غنی.

بهترین و کم شکر یخ نوار کرم: روشنفکر

در اکثر موارد اگر شما می خواهید یک منحط یخ نوار کرم با حدود نیمی از چربی و کالری یک بستنی های سنتی, نوار فقط برای انتخاب وپیش-yo. اما اگر شما می خواهید خود را بارها به کم قند بیش از حد گزینه های دیگر وجود دارد. روشنفکر در زمان ما نقطه بالا بودن طبیعی ترین مزه از دسته بدون بیش از حد که داستان طعم غذا در دهان از قند جایگزین مانند اریتریتول. (هر نوار دارای 150 کالری و 10 گرم چربی و 5 گرم قند). یک دونده بود Halo بالا بود که حتی کمتر در مورد آن چیزی است که شما در حال تماشای.

بهترین میوه پاپ: GoodPop توت فرنگی

هنگامی که شما ولع مصرف روشن رفع خستگی از یک میوه پاپ به جای خامه انحطاط بستنی وجود دارد بارهای از گزینه های. در خانواده ما همه آنها را سعی کردم بار ها و بارها و تقریبا رد مارک های هاوکینگ ارزان مصنوعی, چیزهای, که طعم و مزه بیشتر شبیه آب نبات یخ زده از میوه واقعی. این واقعا میوه-جلو مارک GoodPop طول می کشد سرب برای ارائه عمیقا میوه ای میآید که تقریبا منحط در عطر و طعم و بافت. آنها ساخته شده با میوه purées به جای فقط آب و آنها را سخاوتمندانه به اندازه بیش از حد.

آیا شما یک مورد علاقه نوار بستنی یا میوه پاپ ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.

دانیل Centoni

نویسندگان

دانیل Centoni مواد غذایی نویسنده ویرایشگر دستور دهنده و نویسنده کتاب آشپزی مستقر در پورتلند اورگان است. کار خود را در خوار به دست آورده جیمز ریش جایزه روزنامه نگاری در سال 2016. او آخرین کتاب آشپزی “پورتلند آشپز” منتشر خواهد شد در پاییز سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im