این بهترین چیزهایی که شما می توانید با ریواس

بدون شک ریواس چیزی است که باعث می شود من بیشتر مبتلا به دوار سر هر بهار. من حتی نمی خواهم به رنگ صورتی و در عین حال ریواس را rosey رنگ واقعا من به ارمغان می آورد شادی. هنگامی که من به خانه یک تعداد انگشت شماری از ساقه هر چند من تمایل به احساس ضعف چشم انداز چه باید بکنید با آنها. من می خواهم به پخت پای ترد و کیک همه در همان زمان و در تلاش برای انتخاب فقط یکی.

در حالی که برخی می گویند ریواس بهتر است با توت فرنگی, من آن را دوست دارم بیشتر زمانی که آن را به یک فرصت برای درخشش همه خود را در آن. آن را ترش تقریبا یادداشت های گل تمایل به بیدار کام من بعد از یک زمستان طولانی. من نه ضربه زننده هر چند من پخت و طبخ با آن را به هر راه که تا آخرین خوشه ترک بازار کشاورزان. اگر شما مثل من کمی ضعیف در زانو بیش از ریواس در اینجا 10 تا از بهترین دستور العمل سعی کنید این بهار. آنها طیف وسیعی از شیرین برای خوش طعم توت فرنگی فراگیر و توت فرنگی-منحصر به فرد — اما مهمتر از همه آنها پر جنب و جوش, صورتی, جشن های این فصل است.

1. آسان ادم پای ریواس

واقعا وجود دارد هیچ چیز بیشتر کلاسیک از پای ریواس. این گام به گام دستور العمل مجموعه شما یکی است که قسمت مساوی شیرین و ترش کامل با بیشتر اذوقه و نوشابه های خشک و پوسته پوسته.

دریافت دستور العمل: آسان ادم پای ریواس

2. آسان بو توت فرنگی ریواس کیکهای با هل و خامه

3. ریواس اسطوخودوس واضح

اگر شما نگران در مورد پخت با اسطوخودوس می دانم که این ترد نمی مانند طعم و عطر. فقط کمی خشک جوانه آشنایی کامل مقدار ظریف یادداشت های گل که شدید مکمل ریواس.

دریافت دستور العمل: ریواس اسطوخودوس واضح

4. ریواس و شکر قهوه ای کتری گوشت خوک لغو احکام صادره ی

اگر چه رایج ترین ویژگی ریواس در شیرینی این دستور غذا را ثابت می کند و آن را سزاوار ویژه در میز شام ، در اینجا آن را همراه با زنجبیل و پیاز و سس سویا را به تبدیل شدن به یک طعم و بسته بندی سس برای گرم کردن گوشت خوک لغو احکام صادره ی در.

دریافت دستور العمل: ریواس و شکر قهوه ای کتری گوشت خوک لغو احکام صادره ی

5. توت فرنگی-ریواس Streusel میله

این دستی میله ایده آل در هر زمان درمان. لذت بردن از یک مربع برای صبحانه با یک دسته علف و غیره از ماست یونانی به عنوان بعد از ظهر خود را با فنجان چای و یا قهوه و یا چاشنی زده با خامه برای دسر.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی-ریواس Streusel میله

6. ریواس ریحان کوکتل

ریواس purée که مورد استفاده به عنوان پایه ای برای این معجون دارای پتانسیل بسیار در آشپزخانه شما: نم نم باران آن را بیش از بستنی وانیلی هم بزنید و آن را به آب گازدار بریزید و آن را بیش از پنکیک یا یک احمق.

دریافت دستور العمل: ریواس ریحان کوکتل

7. ریواس-بادام میان وعده کیک

مطمئن باشید به استفاده از خمیر بادام برای این مرطوب کیک و شیرینی. شیرینی شیرین تر و صاف تر از خمیر بادام و عملکرد بسیار نتیجه متفاوت.

دریافت دستور العمل: ریواس-بادام میان وعده کیک

8. توت فرنگی-ریواس واضح

بهترین راه برای خدمت به این جو-صدر توت فرنگی-ریواس ترد? مستقیما از کتری. فقط بالای آن را با چند قاشق از بستنی وانیلی و گرفتن قاشق.

دریافت دستور العمل: توت فرنگی-ریواس واضح

9. ریواس میله پنیر

این marbled میله پنیر ممکن است دشوار است اما آنها شگفت انگیزی ساده است. شما به سادگی مخلوط ریواس به نیمی از پنیر خامه پر کردن و سپس چرخش این دو با هم با یک خلال دندان یا کره چاقو.

دریافت دستور العمل: ریواس میله پنیر

10. Fish Tacos با ریواس-آناناس سالسا

برو جلو و دو دسته از سالسا برای این tacos. آن را ترش و شیرین و ترد است و مناسب بهار میان وعده زمانی که زوج با تراشه های نان ذرت مکزیکی.

دریافت دستور العمل: Fish Tacos با ریواس-آناناس سالسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>